.

.

19.5 V 2.05 A 40 W ac адаптер HSTNN-LA18 WE449AA зарядно за лаптоп HP Mini 110-4100 110-4200 110-4300 200-4200 200-4300

19.5 V 2.05 A 40 W ac адаптер HSTNN-LA18 WE449AA зарядно за лаптоп HP Mini 110-4100 110-4200 110-4300 200-4200 200-4300

Оценки на купувача:

BGN 15.97
Брой продукти
В магазина

19.5 V 2.05 НА 40 W ac адаптер HSTNN-LA18 WE449 AA лаптоп, полнач за HP Mini 110-4100 110-4200 110-4300 200-4200 200-4300
Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за HP Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќност : 40 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 2.05 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Подробности

Изходно Напрежение:
19,5 в
Номер На Модела:
HSTNN-LA18
Съвместим Марка:
За HP, за Compaq
търговска марка:
Firstmax
Пакет:
No
Тип Штепсельной Вилици:
за всички
Изходен Ток:
2.05

Те също купуват с този продукт