.

.

SSEA нов вентилатор за охлаждане на процесора на Toshiba Satellite E45 E45T E55 E55D E55DT E55T лаптоп P/N K000150240 DC28000DTF0

SSEA нов вентилатор за охлаждане на процесора на Toshiba Satellite E45 E45T E55 E55D E55DT E55T лаптоп P/N K000150240 DC28000DTF0

Оценки на купувача:

BGN 15.00 -6 %
BGN 15.97
Брой продукти
В магазина


Нови и не се користи, 3 месеци Гаранција
Секој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работи
ПРОЦЕСОРОТ фан фабричките :
Sunon, Adda ,FORCECON,ДЕЛТА ,Panasonic
Достапни во различни брендови, ќе добиете било на брендови во зависност од достапноста на акции.
Исто така, можете да оставите порака што треба да бренд фан
Забелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате. Осигурете се дека моделот е вистинскиот ви треба. Ако се уште не се сигурни по comparation, ве молиме Контактирајте со нас.
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош
2.Ако вашиот објект нема't пристигна или не't како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место. Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем.

Подробности

Пакет:
ДА
USB портове:
Лаптоп
Тип Радиатор:
С въздушно охлаждане
Материал:
Алуминий И Пластмаса
търговска марка:
SSEA
Номер На Модела:
K000150240 DC28000DTF0
Тип:
Единични Вентилатори
Прилагането На Размерите На Преносим Компютър:
Лаптоп
Статут На Продукти:
Склад

Те също купуват с този продукт