.

.

19.5 V 2.31 A 45W лаптоп адаптер за HP charger x360 310 G1 310 G2 330 350 G1 G1 кабриолет PC Spectre 13-3000 ультрабук

19.5 V 2.31 A 45W лаптоп адаптер за HP charger x360 310 G1 310 G2 330 350 G1 G1 кабриолет PC Spectre 13-3000 ультрабук

Оценки на купувача:

BGN 18.05
Брой продукти
В магазина

19.5 V 2.31 НА 45 W лаптоп ac адаптер за HP полначот x360 310 G1 310 G2 330 G1 350 G1 Конвертибилна PC Спектарот 13-3000 Ultrabook
Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за HP Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 45 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 2.31 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Подробности

Изходно Напрежение:
19,5 в
Номер На Модела:
340 Г2
Съвместим Марка:
За HP, за Compaq
търговска марка:
Firstmax
Пакет:
No
Тип Штепсельной Вилици:
за всички
Изходен Ток:
2.31

Те също купуват с този продукт