.

.

19V 4.74 A 5.5*3.0 mm лаптоп AC адаптер, зарядно за лаптоп Samsung R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R429 R439 R453

19V 4.74 A 5.5*3.0 mm лаптоп AC адаптер, зарядно за лаптоп Samsung R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R429 R439 R453

Оценки на купувача:

BGN 14.00 -32 %
BGN 20.62
Брой продукти
В магазина


19 V 4.74 НА 5.5*3.0 mm AC Лаптоп Адаптер За лаптоп Сем пее R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453
адаптер,ac адаптер,19v 4.74 а,ac адаптер 19v 4.74 а,адаптер сем пее,лаптоп адаптер,адаптер за лаптоп,адаптер сем пее,лаптоп адаптер,сем пее 19v 4.74 а,19v 4.74 на сем пее,сем пее лаптоп адаптер,19v 4.74 на адаптер,адаптер за лаптоп,полнач за лаптоп,сем пее лаптоп, полнач,kwok,лаптоп сем пее,лаптоп сем пее,сем пее лаптоп, полнач,сем пее r540,сем пее r560,сем пее 4.74 a,ac напојување за сем пее,сем пее лаптоп,сем пее полнач за лаптоп
Драг пријател, Ако треба кабелот за напојување,можете да кликнете подолу :
Спецификација : Brand New
Гаранција : 1 Година
Input : 100-240 V ~ 1.5 А 50-60 Hz
Излез : AC 19 V 4.74 НА
Connecter големина : 5.5 мм*3.0 mm(со pin внатре)
Моќност : 90 W
Боја : Црна
Пакетот Вклучува : 1x AC Адаптер За sam/пеат 19 V 4.74 НА ( НЕ КАБЕЛОТ )
Answer : ___________________________ Note :
Pls бидете сигурни дека оваа точка Одговара на вашиот лаптоп Пред да Понуда, Доколку не сте Сигурни за тоа ,ве молиме контактирајте со нас.
Го Замени Дел Број :
АД-9019, АД-9019 S , АД-9019 N , BA44-00147 A , PA-1900-08 S, АД-9019 M, NBP001324-00,API3 AD05, АА-PA1 N90 W, BA44-00215 A, NBP001518-00, АД-8019, СПА-V20, СПА-V20 E/E
Компатибилни Модели :
За сем пее R428 R410 R65 R520 R522 R530 R580 R560 R518 R410 R429 R439 R453
За сем пее A10
За сем пее G15
За сем пее GT6000, GT7000, GT8000 и GT9000
За сем пее M30, M40, M50, M55, M60, M70 серија
За сем пее P10, P10c, P20, P20c, P25, P28, P29, P30, P35
За сем пее P40, P50, P55, P60, P200, P210
За сем пее P400, P410, P500, P510 и P560
За сем пее Q1, Q1 Ултра, Q35, Q40, Q45, Q70
За сем пее R20+, R40, R45, R50, R60+, R65, R70, R700
За сем пее T10
За сем пее V20, V25
За сем пее VM6000, VM7000, VM8000
За сем пее X1, X05, X06, X10, X10 Плус, X11, X15, X15 Плус
За сем пее X20, X22, X25, X30, X50, X60, X65

Подробности

Пакет:
ДА
Съвместим Марка:
За Samsung
Тип Штепсельной Вилици:
EU
Номер На Модела:
За лаптоп Samsung AD-9019S SADP-90FH R40 R505 R522 R560 Power
Изходен Ток:
4.74 и
търговска марка:
K KWOKKER
Изходно Напрежение:
19В
Въвеждане:
100-240v 1.5 A 50-60Hz
Уикенд Волта:
AC 19V
Изходен Ток:
4.74 а 90 W
съединител:
5.5 * 3.0 мм
is_customized:
Yes
Име:
Kwok

Те също купуват с този продукт