.

.

SSEA нов лаптоп черна клавиатура САЩ за HP EliteBook 8540P 8540W 8540 клавиатура

SSEA нов лаптоп черна клавиатура САЩ за HP EliteBook 8540P 8540W 8540 клавиатура

Оценки на купувача:

BGN 28.00 -6 %
BGN 29.68
Брой продукти
В магазина


Бренд Нови
180 Дена Гаранција
НИ Изгледот
Сите Тастатури биле тестирани и се во добра состојба
ако ви треба друг јазик , ве молиме контактирајте со нас.
Цел повеќе, можете да добиете повеќе попуст
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

Подробности

търговска марка:
SSEA
Съвместим Марка:
HP / Compaq, Asus
Номер На Модела:
8540 8540P 8540W
Стандарт:
Стандарт на САЩ

Те също купуват с този продукт