.

.

Нов оригинален за Lenovo ThinkPad T420 SATA 2nd HDD твърд диск Caddy

Нов оригинален за Lenovo ThinkPad T420 SATA 2nd HDD твърд диск Caddy

Оценки на купувача:

BGN 17.44
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на нашата продавница. Ве молиме внимателно да ги прочитате инструкциите и слика на овој производ пред да конкурираат на.., благодарение ИЗГЛЕД на Производот Слика
Состојба
Оригинални и Нови, не оем
Одговара T420
Пакетот вклучува 1 парче
Пакување : пена krabičkách
Проверете Picutre или FRU пред да го купат овој објект
Warrty 3 Месеци

Подробности

Приложение:
Лаптоп
търговска марка:
Lenovo
Съвместим Марка:
Lenovo
Тип На Компонент:
Вградено оптично устройство
Номер На Модела:
T420 T420I

Те също купуват с този продукт