.

.

Нов / Oirg за Lenovo, ThinkPad X230S Palmrest клавиатурата на панела дланта си с FPR и сензорен панел за лаптоп заместител на капака

Нов / Oirg за Lenovo, ThinkPad X230S Palmrest клавиатурата на панела дланта си с FPR и сензорен панел за лаптоп заместител на капака

Оценки на купувача:

BGN 83.20
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на нашата продавница. Ве молиме внимателно да ги прочитате инструкциите и да се слика пред да конкурираат на.., ви благодариме!!!
Ние се Продаваат 1pcs lenovo Thinkpad X230 S X240 S Palmrest со отпечатоци и touchpad.
Состојба
Оригинални и Нови, не оем
Одговара X230 S, не се вклопуваат X240 S
Пакетот вклучува 1 buc
Проверете Picutre или FRU пред да го купат овој објект
Warrty 3 Месеци
Известување
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање
Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект.
Но ние не прифаќаме врати стоката :
Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект.

Се враќа направени за не-неисправни производи, ќе бидат предмет на 15% restocking такса, Превозот и Ракувањето не се враќа,Од товарен платени од страна на купувачот

Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
Повратни информации

Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и нашиот систем автоматски ќе остави позитивни повратни информации за вас, откако понудата завршува.

Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ние сме секогаш тука да понудат помош.

Ве молиме да не објавувате негативни повратни информации пред давајќи ни можност да го реши проблемот.

Ако имате било какви проблеми ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе одговори на сите пораки што е можно побрзо. Само ни даде можност за решавање на проблемот.

Подробности

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
X230s
Пол:
Унисекс
търговска марка:
Lenovo
Стил:
Калъфи За Лаптопи
Тип:
Лаптоп Замяна На Капака

Те също купуват с този продукт