.

.

Нов оригинален за Lenovo ThinkPad Yoga 14 Palmrest cover клавиатура bezel лаптоп смяна на капака

Нов оригинален за Lenovo ThinkPad Yoga 14 Palmrest cover клавиатура bezel лаптоп смяна на капака

Оценки на купувача:

BGN 104.00
Брой продукти
В магазина

Ние се Продаваат 1pcs lenovo Think Pad Јога 14 база на долниот капак Состојба Нова состојба без оригиналната кутија превозот боја Црна Одговара Lenovo thinkpad s3 Јога 14 Фото Проверете подолу фото и PN број пред понудата,она што ќе го видите ќе она што ќе добиете!!! гаранција 3 Месеци
Состојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност. Производот е прегледано, исчистени, и се коригира за полн работен ред и е во одлична состојба.Објектот може да се водат за исчезнати, со оригинално пакување. Сите производи биле тестирани пред поштенски Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Обично, ние брод вашиот пакет на вашата адреса, ве Молиме да ги доставите вашата целосна адреса вклучувајќи целосно име и презиме и телефон за контакт број за објектот да биде доставена до вас успешно. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа& Гаранција : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние нудиме на 3-месечно одржување. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Сите не-продавачот грешка враќање за наплата ќе биде подложен на 10% ре-порибување цена, купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Подробности

Пол:
Унисекс
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Стил
Тип:
Лаптоп Замяна На Капака
търговска марка:
Lenovo
Пакет:
ДА
Стил:
Калъфи За Лаптопи
Номер На Модела:
йога 14

Те също купуват с този продукт