.

.

Нов оригинален за Lenovo ThinkPad L420 L421 база долната капачка калъф FRU 04W1737 лаптоп замяна на капака

Нов оригинален за Lenovo ThinkPad L420 L421 база долната капачка калъф FRU 04W1737 лаптоп замяна на капака

Оценки на купувача:

BGN 59.20
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на нашата продавница. Ве молиме внимателно да ги прочитате инструкциите и да се слика пред да конкурираат на.., ви благодариме!!!
Состојба Нова состојба без оригиналната кутија превозот FRU 04 W1737 Одговара Think Pad L420 L421 Фото Проверете подолу фото пред понудата, она што ќе го видите ќе она што ќе добиете!!! гаранција 3 Месеци

Подробности

Пакет:
ДА
Пол:
Унисекс
търговска марка:
Lenovo
Номер На Модела:
L420 L421
Стил:
Калъфи За Лаптопи
Тип:
Лаптоп Замяна На Капака

Те също купуват с този продукт