.

.

Нов лаптоп sony vaio SVT13113EN SVT13115FA SVT13115FBS SVT1311X9E SVT1311Z9R SVT13123CN Английска-американска клавиатура черен

Нов лаптоп sony vaio SVT13113EN SVT13115FA SVT13115FBS SVT1311X9E SVT1311Z9R SVT13123CN Английска-американска клавиатура черен

Оценки на купувача:

BGN 45.00 -5 %
BGN 47.18
Брой продукти
В магазина


Компатибилен модел :
за sony SVT13113 EN SVT13115 FA SVT13115 FBS SVT1311 X9 E SVT1311 Z9 R SVT13123 CN Серија Лаптоп
Плаќање и испорака
1.Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Ние ќе брод на светот бесплатен превозот преку кина пост со следење на број.
3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.
4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.
5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.
6.се проценува во 10-15business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 20-30days. бизнис денови во други земји.)
DHL5-7days
EMS7-10days
7.ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет во рамките на 30days.
Политика На Враќање
Враќа се прифатени за предмети кои пристигнуваат оштетени или за лошо.
враќање на средствата или девизните тоа, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Повратни информации
Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да остави какви било негативни повратни информации ,ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство. Само ни даде можност за решавање на проблемот.
Повеќе Производи

Подробности

търговска марка:
LRHYINGCONG
Съвместим Марка:
SONY
Номер На Модела:
SVT13113EN SVT13115FA SVT13115FBS SVT1311X9E
Стандарт:
Стандарт на САЩ
is_customized:
Yes
Кондиция:
НОВО
Разположение:
US
гаранция:
90 дни
Цвят:
Черен

Те също купуват с този продукт