.

.

Нов оригинален Lenovo ThinkPad Е420 E425 Palmrest капак на клавиатурата bezel със сензорен панел W / TP 04W1478

Нов оригинален Lenovo ThinkPad Е420 E425 Palmrest капак на клавиатурата bezel със сензорен панел W / TP 04W1478

Оценки на купувача:

BGN 63.68
Брой продукти
В магазина


Состојба
Оригинални и нови , не оем
FRU
04 W1478
Одговара thinkpad e420 E425
Пакетот вклучува 1 buc
Забелешка
Пена и krabičkách и пластика
Проверете Picutre или FRU пред да го купат овој објект
Warrty
3 Месеци
ГЛАСАЧКО место
Сите фотографии се предмет на материјал објект.Без никакви treatmen .
Нашата цена според количината на вашата нарачка,ако ви треба повеќе може да се јавите ние да се добие добра цена. thx
Ние сме брод во светот од Кина , ние обезбедуваме два брод начини,можете да одберете да брод од тоа.
Ние соработуваме со DHL и ЕМС/Економија ТНТ,обично ние ќе го изберете како што е подолу листата :
Uaussly Ние испрати пакет рок од 2 дена, По испратени надвор ние ќе се Обезбеди следење на број од или , можете да следење преку : 17track.net/Index En.html Некои далечна земја може да биде потребно повеќе брод трошоци,ние ќе ве известиме по акција тоа.
Превозот :
1 . Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 15-35 дена да пристигне општи земји,Овој начин на превозот не е стабилна(ве Молиме не го прават тоа како причина на негативни повратни информации), На Хонгконг Пост Воздух Пошта е подобро од Кина Пост Воздух Mail, Нормално треба 12~30 дена. Ако ви треба итно. Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние имаме некои подобар начин да се испраќаат стока за вас.
2 . Постојат, исто така, EMS(10~30days.), UPS-от,Fedex, DHL со 5-8 дена да пристигнат за опција.
3 . Ние ќе не презема никаква одговорност за царинење, ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите со твоите царинската ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешноста на полнење и јасно царинската ако е потребно.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
4-8 дена
www.dhl.com
Fedex ОДНОСНО
4-8 дена
www.fedex.com
UPS-от
4-8 дена
www.ups.com
ТНТ
4-8 дена
www.tnt.com
EMS
10-30 дена
www.ems.com.cn
Пост Воздух Mail
15-35 дена (некои пати можеби и повеќе од 90 дена )
Известување
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Подробности

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
Е420 425
Пол:
Унисекс
търговска марка:
Lenovo
Стил:
Калъфи За Лаптопи
Тип:
Лаптоп Замяна На Капака

Те също купуват с този продукт