.

.

Нов Oirginal Lenovo thinkpad T420S T420Si CPU FAN Independent 04W1713

Нов Oirginal Lenovo thinkpad T420S T420Si CPU FAN Independent 04W1713

Оценки на купувача:

BGN 40.00
Брой продукти
В магазина


Добредојдени сте да дојде тука
Ние обезбедуваме ниска цена & висок квалитет и најдобра услуга
100% задоволството на Клиентите е нашата цел
Сите наши производи се 100% сосема нов
Ако ви треба производи во големи количини ,ве Молиме контактирајте со нас. да преговара! Соработка Среќен!
Состојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност. Производот е прегледано, исчистени, и се коригира за полн работен ред и е во одлична состојба.Објектот може да се водат за исчезнати, со оригинално пакување. Сите производи биле тестирани пред поштенски Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Обично, ние брод вашиот пакет на вашата адреса, ве Молиме да ги доставите вашата целосна адреса вклучувајќи целосно име и презиме и телефон за контакт број за објектот да биде доставена до вас успешно. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа& Гаранција : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние нудиме на 3-месечно одржување. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Сите не-продавачот грешка враќање за наплата ќе биде подложен на 10% ре-порибување цена, купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Подробности

Пакет:
ДА
търговска марка:
Lenovo
Материал:
Алуминий
Номер На Модела:
T420S
Статут На Продукти:
Склад
Тип:
Единични Вентилатори
Прилагането На Размерите На Преносим Компютър:
14
Тип Радиатор:
водно охлаждане

Те също купуват с този продукт