.

.

Вентилатор, охладител за лаптоп Clevo W150 W150er W350 W350ETQ W370 W370ETQ W370SKQ K590S K660E AB7905HX-DE3 6-23-AW15E-010 6-23-AW15E-011

Вентилатор, охладител за лаптоп Clevo W150 W150er W350 W350ETQ W370 W370ETQ W370SKQ K590S K660E AB7905HX-DE3 6-23-AW15E-010 6-23-AW15E-011

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -33 %
BGN 10.45
Брой продукти
В магазина

Кулер за лаптоп Вентилатор За Clevo W150 W150er W350 W350 ETQ W370 W370 ETQ W370 SKQ K590 S K660 E AB7905 HX-DE3 6-23-AW15 E-010 6-23-AW15 E-011
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Состојба : Нова Бренд. Heatsink не е вклучена, само вентилаторот за ладење. Употреба : Лаптоп Вентилаторот За Ладење.
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вентилаторот за Ладење.
( Heatsink не е вклучен ).
Фото е за повикување само !
Еден Навивач од различни фабрика, и-знам бренд вклучуваат ADDA, FORCECON, SUSON , SPEA, Делта и така натаму. Така ќе добиете фан ќе бидат различни логото и кодот од сликата. Но, ние се осигура дека ќе го добиете фан одговара за вашиот лаптоп . Ние гарантираме дека сето ова брендови се меѓусебно. Ако имате било какви прашања, или ќе умот овој проблем, ве Молиме да се биде внимателен пред купување !
Компатибилен Модел :
1 x Лаптоп Ладење Вентилатор За Clevo W150 W150er W350 W350 ETQ W370 W370 ETQ W370 SKQ лаптоп AB7905 HX-DE3 6-23-AW15 E-010 6-23-AW15 E-011

Подробности

Пакет:
ДА
Тип Радиатор:
С въздушно охлаждане
USB портове:
снимка
Материал:
Алуминий И Пластмаса
Номер На Модела:
За Clevo W150 W150er W350 W350ETQ
търговска марка:
DBJBA
Тип:
Единични Вентилатори
Прилагането На Размерите На Преносим Компютър:
снимка
Статут На Продукти:
Склад

Те също купуват с този продукт