.

.

Нов оригинален Lenovo ThinkPad T440 Palmrest капак на клавиатурата на панела 04X5467 04X5468 лаптоп замяна на капака

Нов оригинален Lenovo ThinkPad T440 Palmrest капак на клавиатурата на панела 04X5467 04X5468 лаптоп замяна на капака

Оценки на купувача:

BGN 44.48
Брой продукти
В магазина


Состојба
Оригинални и Нови, не оем
Одговара
T440
FRU 04 X5467 04 X5468
Пакетот вклучува 1 buc
Проверете Picutre или FRU пред да го купат овој објект
Warrty 3 Месеци.
Состојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност. Производот е прегледано, исчистени, и се коригира за полн работен ред и е во одлична состојба.Објектот може да се водат за исчезнати, со оригинално пакување. Сите производи биле тестирани пред поштенски Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Обично, ние брод вашиот пакет на вашата адреса, ве Молиме да ги доставите вашата целосна адреса вклучувајќи целосно име и презиме и телефон за контакт број за објектот да биде доставена до вас успешно. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа& Гаранција : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние нудиме на 3-месечно одржување. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Сите не-продавачот грешка враќање за наплата ќе биде подложен на 10% ре-порибување цена, купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Подробности

Вид На Модела:
Твърд
Пакет:
ДА
Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
T440P
Стил:
Калъфи За Лаптопи
Тип:
Лаптоп Замяна На Капака
търговска марка:
Lenovo
Тип На Затваряне:
Без Цип
Стил:
бизнес

Те също купуват с този продукт