.

.

Нов оригинален Lenovo, ThinkPad X240 X250 LCD front bezel Екран frame Cover 04X5360 Non-touch W/cam

Нов оригинален Lenovo, ThinkPad X240 X250 LCD front bezel Екран frame Cover 04X5360 Non-touch W/cam

Оценки на купувача:

BGN 30.08
Брой продукти
В магазина


Бренд : леново
Серија : Thinkpad
FRU : 04 X5360
Боја : Оригиналниот
Гаранција : приемот на стоката од продавницата за еден месец
Судењето модел : X240 X250
Потсетник
Истите модели може да бидат различни fru, бебе фотографирани пред да се потврди fru број се исти, како што е неизвесен за тоа дали може да се користи, ве молиме детални консултации, избегне поради купи ред, што резултира во неможност да ја користите за непријатностите, како што се без консултација со налози за купување на ред не може да се користи, ве молиме изговор оваа продавница не може да биде одговорен за, ако ви треба замена, товар на себе, ви благодариме за вашето разбирање.
Истите материјали можат да имаат различни производители, случаен испорака, не ја прифати наведени, ви благодариме!

Подробности

Пакет:
ДА
Пол:
Унисекс
търговска марка:
Lenovo
Номер На Модела:
X240 X250
Стил:
Калъфи За Лаптопи
Тип:
Лаптоп Замяна На Капака

Те също купуват с този продукт