.

.

Нов / orig IBM Lenovo Thinkpad S1 S240 йога LCD дисплей на задната част на кутията 04X6447 AM10D000900 Силер

Нов / orig IBM Lenovo Thinkpad S1 S240 йога LCD дисплей на задната част на кутията 04X6447 AM10D000900 Силер

Оценки на купувача:

BGN 52.61
Брой продукти
В магазина

Состојба Нови и Оригинални, Не Реновиран, Не ОЕМ Одговара Lenovo Think Pad S1, S240 Рака да НЕ допре јога serise лаптоп FRU 04 X6447 PN AM10 D000900 Боја Сребрена Забелешка ве Молиме проверете опис & слика пред да го купат! Пакет Вклучуваат 1 buc како фото
Состојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност. Производот е прегледано, исчистени, и се коригира за полн работен ред и е во одлична состојба.Објектот може да се водат за исчезнати, со оригинално пакување. Сите производи биле тестирани пред поштенски Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Обично, ние брод вашиот пакет на вашата адреса, ве Молиме да ги доставите вашата целосна адреса вклучувајќи целосно име и презиме и телефон за контакт број за објектот да биде доставена до вас успешно. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа& Гаранција : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние нудиме на 3-месечно одржување. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Сите не-продавачот грешка враќање за наплата ќе биде подложен на 10% ре-порибување цена, купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Подробности

Пакет:
ДА
Пол:
Унисекс
търговска марка:
Lenovo
Номер На Модела:
S1 S240
Стил:
Калъфи За Лаптопи
Тип:
Лаптоп Замяна На Капака

Те също купуват с този продукт