.

.

Безплатна доставка 1бр 51-122 мм диаметър 150 мм и дължина мокър diamond жило битове за пробиване на отвори върху мрамор / гранит / кокрите / стена

Безплатна доставка 1бр 51-122 мм диаметър 150 мм и дължина мокър diamond жило битове за пробиване на отвори върху мрамор / гранит / кокрите / стена

Оценки на купувача:

BGN 31.98
Брой продукти
В магазина

Спецификација на производот : Име на Производ : дијамант вежба битови Дупка со Дијаметар : 51-112mm опсег , 150mm должина,10мм segent висина. Монтирање конектор : M22 Материјал Метал, Дијамантски Честички Боја : сина или друга боја Тежина : 0.8-1.8 kg Предности : Воена квалитет, бесшевни челични цевки, топла притиснете сегменти, ласерски заварени Апликација : Идеален за тули/бетонски ѕид, крајната дупка видов за е тешко да се намали материјали. Со Мал дијамант честички обложени совет нуди остри сечење, ефикасноста на сечење ќе се подобрат во голема мера. Да се продолжи својата користење на животот, ве молиме да се сетам да го задржи тоа со coolant понекогаш. Треба да се користат со електрична вежба, тука не е вклучена. Слични Производи : Производ шоу
Ласерски бакар заварување технологија како следниве
Многу други места треба да биде drilled
Пакет :
1pc во еден посебно дизајниран за извоз зајакнат картонска кутија пакет
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Подробности

Диаметър На Отвора:
108 mm, 63мм, 83мм, 96мм, 89мм, 76 мм, 56мм, 51мм, 102мм, 112мм
Обща Дължина:
150мм
Цвят:
Сини
Номер На Модела:
VD-DB51120150mm
Тип:
Колонковое Тренировка
Направи си Сам пособия:
Водопровод
Воспользуйся:
Пробиване В Зидария
Материал:
диамант
is_customized:
Yes
търговска марка:
Фудо
Дължина:
150мм
Диаметърът на ядрото:
51-112 мм
обща дължина:
150мм
сегмент:
турбосегменты
Инсталация съединител:
M22

Те също купуват с този продукт