.

.

180x7x22.23-15.88 мм T-образна сегмент студена преса Диамантени триони за тухли, гранит,мрамор и бетон.

180x7x22.23-15.88 мм T-образна сегмент студена преса Диамантени триони за тухли, гранит,мрамор и бетон.

Оценки на купувача:

BGN 224.64
Брой продукти
В магазина


180x7x22.23-15.88 mm Т форма ладно притиснете сегментирано дијамант виде ножот за тули,гранит,мермер и конкретни СУВА НАМАЛИ
тревите за конкретни
кружни пили ножеви за гранит
хардвер алатки
кружни пили ножеви за конкретни
Дијамант видов ножеви
мермер тревите
7 инчен дијаметар
создаден големина : 7/8" 22.23 mm
адаптер : 7/8"-5/8"
Ладно притиснете
Остар
1.Долг живот и стабилни перформанси
2.Добро сечење резултат и висока ефикасност
3.Нашата цена е конкурентна
4.Производство на сите видови на спецификации
5.Секој пакет според клиенти
6.Испорака на време
7.Прифати мала количина на налози
Ние ги доставуваме дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбо-бран,топло-гмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти.
Применливи за сечење плочки,керамика,стакло,мермер,гранит,бетон и други камен материјали
115 X7 X22.23mm Профилирани дијамант сечилото US$ 490.00 /многу
50 парчиња / многу
125x10x M14 топла притиснете дијамант турбо виде ножот US$ 497.00 /многу
30 парчиња / многу
350x7x25.4mm топла притиснете дијамант континуирано виде ножот US$ 500.00 /многу
5 парчиња / многу
350x7x25.4mm топла притиснете дијамант сегментирано виде ножот за керамички САД$ 500.00 /многу
5 парчиња / многу
110x10x22.23mm топла притиснете дијамант турбо виде ножот US$ 490.00 /многу
30 парчиња / многу
230x7x25.4mm топла притиснете дијамант турбо виде ножот со Железни плочи US$ 495.00 /многу
10 парчиња / многу
250x7x25.4mm топла притиснете дијамант сегментирано виде ножот US$ 700.00 /многу
10 парчиња / многу
115x8x22.23mm топла притиснете дијамант континуирано виде ножот US$ 435.00 /многу
30 парчиња / многу
сува намали за ѕидот, тули, мека камења
outter дијаметар : 180mm, 7"
сегмент висина : 7mm(+/-0.2 mm)
сегмент дебелина : 4.5 mm(+/-0.2 mm)
создаден големина : 20mm, 15.88 mm , исто така, може да се со adaptors
Пакување :
Ние пакет на стока многу внимателно!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.

Подробности

Брой КОМПЮТРИ:
1 бр.
Направи си Сам пособия:
Херпес зостер
търговска марка:
HKUQ
is_customized:
Yes
Покритие:
Друго
Материал На Острието:
диамант
Тип Остриета:
Диамантени Ножове
Номер На Модела:
турбопильный диск
Размер:
180x7x22.23-15.88mm

Те също купуват с този продукт