.

.

5 бр./лот 5 твърдо нож за рязане на плочки, с желязна плоча, е особено добре рязане на керамика и плочки! 125-миллиметровое турбовинтовое нож.

5 бр./лот 5 твърдо нож за рязане на плочки, с желязна плоча, е особено добре рязане на керамика и плочки! 125-миллиметровое турбовинтовое нож.

Оценки на купувача:

BGN 126.24
Брой продукти
В магазина

5pcs/број 5" тешко плочка сечење нож, со железна плоча, особено добар за да се намали керамички и плочка! 125mm турбо ножот.
СУВА ИЛИ ВЛАЖНА СЕЧЕЊЕ
Специфична големина :
Надворешниот дијаметар : 125mm, 5" сегмент висина : 10мм сегмент дебелина : 1.4 mm понесе големина : 22.23 мм, 7/8" адаптер : 15.88 мм, 5/8" Остар 1.Долг живот и стабилни перформанси 2.Добро сечење резултат и висока ефикасност 3.Нашата цена е конкурентна 4.Производство на сите видови на спецификации 5.Секој пакет според клиенти 6.Испорака на време 7.Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбо-бран,топло-гмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти. Применливи за сечење плочки,керамика,стакло,мермер,гранит,бетон и други камен материјали
Пакување :
Ние пакет на стока многу внимателно!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Подробности

Покритие:
Бял
Направи си Сам пособия:
Херпес зостер
търговска марка:
HKUQ
is_customized:
Yes
Материал На Острието:
диамант
Брой КОМПЮТРИ:
5 бр.
Тип Остриета:
Диамантени Ножове
Номер На Модела:
Профилированное острието диамантен трион
Размер:
125X10X22.23MM

Те също купуват с този продукт