.

.

20 бр/компл. 115X7X22. 23-15. 88 мм горячепрессованная турбо Диамантени триони за плочки, керамика, гранит, мрамор, тухли и бетон

20 бр/компл. 115X7X22. 23-15. 88 мм горячепрессованная турбо Диамантени триони за плочки, керамика, гранит, мрамор, тухли и бетон

Оценки на купувача:

BGN 160.32
Брой продукти
В магазина

20pcs/set 115 X7 X22.23-15.88 мм топла притисне турбо дијамант виде ножот за плочки, керамика,гранит,мермер,тули и бетон
115 X7 X22.23-15.88 мм топла притисне турбо дијамант виде ножот за бетон,гранит,мермер,тули,плочки,керамички,и други градежни материјали
виде ножот за гранит
сечилото видов за керамика
Надворешниот дијаметар : 115mm, 4.5"
сегмент висина : 7mm
сегмент дебелина : 2.0 mm
создаден големина : 22.23 мм, 7/8"
адаптер : 15.88 мм, 5/8"
Дијамант виде ножот
Остар
1.Долг живот и стабилни перформанси
2.Добро сечење резултат и висока ефикасност
3.Нашата цена е конкурентна
4.Производство на сите видови на спецификации
5.Секој пакет според клиенти
6.Испорака на време
7.Прифати мала количина на налози
Ние ги доставуваме дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбо-бран,топло-гмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти.
Применливи за сечење плочки,керамика,стакло,мермер,гранит,бетон и други камен материјали
Пакување :
Ние пакет на стока многу внимателно!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Подробности

is_customized:
Yes
Размер:
115X7X22.23-15.88MM
Материал На Острието:
диамант
Покритие:
Друго
Направи си Сам пособия:
Херпес зостер
Номер На Модела:
Профилированное острието диамантен трион

Те също купуват с този продукт