.

.

110x10x22. 23mm студена преса сегмент Диамантена пила нож за тухли, гранит, мрамор и бетон.

110x10x22. 23mm студена преса сегмент Диамантена пила нож за тухли, гранит, мрамор и бетон.

Оценки на купувача:

BGN 88.32
Брой продукти
В магазина


110x10x22.23-15.88 мм ладно притиснете сегментирано дијамант виде ножот за тули,гранит,мермер и конкретни СУВА НАМАЛИ
тревите за конкретни
кружни пили ножеви за гранит
хардвер алатки
Дијамант видов ножеви
4.3 инчен дијаметар
создаден големина : 7/8" 22.23 mm
адаптер : 7/8"-5/8"
Ладно притиснете
Остар
1.Долг живот и стабилни перформанси
2.Добро сечење резултат и висока ефикасност
3.Нашата цена е конкурентна
4.Производство на сите видови на спецификации
5.Секој пакет според клиенти
6.Испорака на време
7.Прифати мала количина на налози
Ние ги доставуваме дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбо-бран,топло-гмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти.
Применливи за сечење плочки,керамика,стакло,мермер,гранит,бетон и други камен материјали
230x12x22.23-15.88 мм ладно притиснете турбо со многу дупки дијамант виде ножот за тули, гранит,мермер и бетон.Со frange US$ 99.00 /многу
10 парчиња / многу
114x7x20mm ладно притиснете сегментирано дијамант виде ножот за тули, гранит,мермер и конкретни US$ 48.00 /многу
10 парчиња / многу
115*6.35*10мм топла притисне сендвич навивам точка виде ножотдвоен слој US$ 282.00 /многу
20 парчиња / многу
230x10x22.23mm ласерски заварени дијамант виде ножот за сечење на железо,бакар,IPE,гранит, бетон и мермер US$ 530.00 /многу
20 парчиња / многу
за 1200mm нож,дијамант сегмент за гранит, мермер, песочник,варовник,и др.24x7/8x15mm US$ 124.73 /многу
80 парчиња / многу
4'x22.23mm cbn мелење тркала за мермер US$ 73.87 /многу
25 парчиња / многу
Deltaplus 103009 earmuffs анти-бучава earmuffs rpuf earmuffs спиење earmuffs US$ 20.32 /парче
Msa msa 500 луксузни дише abs безбедност шлем безбедност капа печатење US$ 211.97 /многу
20 парчиња / многу
сува намали за ѕидот, тули, мека камења
outter дијаметар : 110mm, 4.3"
сегмент висина : 10мм(+/-0.2 mm)
сегмент дебелина : 2.0 mm(+/-0.2 mm)
создаден големина : 20mm, 15.88 mm , исто така, може да се со adaptors
Пакување :
Ние пакет на стока многу внимателно!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.

Подробности

Брой КОМПЮТРИ:
6 бр.
Покритие:
Бял
Направи си Сам пособия:
Херпес зостер
търговска марка:
HKUQ
is_customized:
Yes
Материал На Острието:
диамант
Тип Остриета:
Диамантени Ножове
Номер На Модела:
турбопильный диск
Размер:
110x10x22.23-15.88mm

Те също купуват с този продукт