.

.

Гореща Разпродажба! 115X10X22. 23-15.88 мм горячепрессованное нож за рязане на гранит MG turbo,пильное платно за гранит,пильное платна за бетон.

Гореща Разпродажба! 115X10X22. 23-15.88 мм горячепрессованное нож за рязане на гранит MG turbo,пильное платно за гранит,пильное платна за бетон.

Оценки на купувача:

BGN 109.82
Брой продукти
В магазина


Топла Продажба! 115 X10 X22.23-15.88 мм топла притисне MG турбо гранит сечење нож,го виде ножот за гранит,виде ножот за бетон.
Особено добри перформанси за гранит сечење!
Надворешниот дијаметар : 115mm, 4.5"
сегмент висина : 10мм
сегмент дебелина : 2.2 mm
создаден големина : 22.23 мм, 7/8"
бакар миење прстен : 15.88 мм, 5/8"
Пакување : бела хартија кутија
Пакување :
Ние пакет на стока многу внимателно!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .

Подробности

Покритие:
Бял
Номер На Модела:
гранитогрес трион
Брой КОМПЮТРИ:
10 бр.
Направи си Сам пособия:
Херпес зостер
търговска марка:
HKUQ
is_customized:
Yes
Материал На Острието:
диамант
Тип Остриета:
Диамантени Ножове
Размер:
115X10X22.23-15.88MM

Те също купуват с този продукт