.

.

350x10x25. 4-20mm много дупки в празното студен прес-сегмента диамантен трион за тухли,гранит, мрамор и бетон.

350x10x25. 4-20mm много дупки в празното студен прес-сегмента диамантен трион за тухли,гранит, мрамор и бетон.

Оценки на купувача:

BGN 288.00
Брой продукти
В магазина


350x10x25.4-22.23 мм ладно притиснете сегментирано дијамант виде ножот за тули,гранит,мермер и конкретни СУВА НАМАЛИ
со многу дупки на празно
тревите за конкретни
кружни пили ножеви за гранит
хардвер алатки
сечилото видов за гранит
кружни пили ножеви за конкретни
Дијамант видов ножеви
мермер тревите
14 инчен дијаметар
создаден големина : 1" 25.4 mm
адаптер : 1"-20mm
Ладно притиснете
Остар
1.Долг живот и стабилни перформанси
2.Добро сечење резултат и висока ефикасност
3.Нашата цена е конкурентна
4.Производство на сите видови на спецификации
5.Секој пакет според клиенти
6.Испорака на време
7.Прифати мала количина на налози
Ние ги доставуваме дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбо-бран,топло-гмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти.
Применливи за сечење плочки,керамика,стакло,мермер,гранит,бетон и други камен материјали
110x8x10x22.23mm ласерски навивам точка виде ножот дијамант виде ножот US$ 395.57 /многу
20 парчиња / многу
115 X7 X22.23mm Профилирани дијамант виде ножот за гранит,бетон,мермер US$ 101.00 /многу
20 парчиња / многу
за 1200mm нож,дијамант сегмент за гранит, мермер, песочник,варовник,и др.24x7/8x15mm US$ 124.73 /многу
80 парчиња / многу
350x7x25.4mm топла притиснете турбо дијамант виде ножот за гранит US$ 390.00 /многу
10 парчиња / многу
за 800mm нож,дијамант сегменти за гранит, мермер, песочник,варовник,и др.40x7x12mm US$ 107.00 /многу
50 парчиња / многу
115*6.35*10мм топла притисне сендвич навивам точка виде ножотдвоен слој US$ 282.00 /многу
20 парчиња / многу
114x7x20mm ладно притиснете сегментирано дијамант виде ножот за тули, гранит,мермер и конкретни US$ 48.00 /многу
10 парчиња / многу
350x7x25.4mm ладно притиснете турбо дијамант виде ножот за гранит,мермер и конкретни US$ 130.00 /многу
5 парчиња / многу
сува намали за ѕидот, тули, мека камења
outter дијаметар : 350mm, 14"
сегмент висина : 10мм(+/-0.2 mm)
сегмент дебелина : 3.2 mm(+/-0.2 mm)
создаден големина : 25.4 mm,22.23 мм,20mm, 15.88 mm , исто така, може да се со adaptors
Пакување :
Ние пакет на стока многу внимателно!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Подробности

Покритие:
Бял
Направи си Сам пособия:
Херпес зостер
търговска марка:
HKUQ
is_customized:
Yes
Материал На Острието:
диамант
Брой КОМПЮТРИ:
5 бр.
Тип Остриета:
Диамантени Ножове
Размер:
350x10x25.4-20mm
Номер На Модела:
турбопильный диск

Те също купуват с този продукт