.

.

115x12x22. 23mm студена преса сегмент Диамантена пила нож за тухли, гранит, мрамор и бетон.

115x12x22. 23mm студена преса сегмент Диамантена пила нож за тухли, гранит, мрамор и бетон.

Оценки на купувача:

BGN 110.08
Брой продукти
В магазина


115x12x22.23-15.88 мм ладно притиснете сегментирано дијамант виде ножот за тули,гранит,мермер и конкретни СУВА НАМАЛИ
тревите за конкретни
кружни пили ножеви за гранит
хардвер алатки
Дијамант видов ножеви
4.5 инчен дијаметар
создаден големина : 7/8" 22.23 mm
адаптер : 7/8"-5/8"
Ладно притиснете
Остар
1.Долг живот и стабилни перформанси
2.Добро сечење резултат и висока ефикасност
3.Нашата цена е конкурентна
4.Производство на сите видови на спецификации
5.Секој пакет според клиенти
6.Испорака на време
7.Прифати мала количина на налози
Ние ги доставуваме дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбо-бран,топло-гмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти.
Применливи за сечење плочки,керамика,стакло,мермер,гранит,бетон и други камен материјали
12 компјутери Дома поставена лента со алатки Хардвер Алатки US$ 21.78 /set
4 KW бензински генератор три-фаза мали генератор дома бензински генератор US$ 511.67 /парче
8 компјутери Дома поставена лента со алатки Хардвер Алатки US$ 16.78 /set
350x12mmx25.4-20mm ладно притиснете дијамант сегментирано виде ножот US$ 287.70 /многу
10 парчиња / многу
110mm моќ алатка машина за сечење со три виде ножот постави алатка за сечење керамика, џамлии. САД$ 57.74 /set
110mm моќ алатка машина за сечење со три виде ножот постави алатка за сечење на камен, керамика, бетон, тули,итн. САД$ 24.99 /set
Безбедност врати посветена smart password уреди со покажувач на електронски заклучување US$ 119.46 /парче
Home security вратата електронско заклучување на екран на допир за индукција лозинка smart заклучување US$ 125.93 /парче
сува намали за ѕидот, тули, мека камења
outter дијаметар : 115mm, 4.5"
сегмент висина : 12mm(+/-0.2 mm)
сегмент дебелина : 2.0 mm(+/-0.2 mm)
создаден големина : 20mm, 15.88 mm , исто така, може да се со adaptors
Пакување :
Ние пакет на стока многу внимателно!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Подробности

Брой КОМПЮТРИ:
6 бр.
Размер:
115x12x22.23-15.88mm
Покритие:
Бял
Направи си Сам пособия:
Херпес зостер
търговска марка:
HKUQ
is_customized:
Yes
Материал На Острието:
диамант
Тип Остриета:
Диамантени Ножове
Номер На Модела:
турбопильный диск

Те също купуват с този продукт