.

.

7 режещо острие диамант триони balde 180x7x22.23-15.88 мм студено пресоване сегментированное за тухли, гранит, мрамор и бетон

7 режещо острие диамант триони balde 180x7x22.23-15.88 мм студено пресоване сегментированное за тухли, гранит, мрамор и бетон

Оценки на купувача:

BGN 144.00
Брой продукти
В магазина


7" сечење balde 180x7 x 22.23-15.88 mm ладно притиснете сегментирано дијамант виде ножот за тули,гранит,мермер и бетон
сечење нож за конкретни
кружни пили ножот за гранит
Дијамант виде ножот
7 инчен дијаметар
создаден големина : 5/8"
адаптер : 7/8"-5/8"
Ладно притиснете
Остар
1.Долг живот и стабилни перформанси
2.Добро сечење резултат и висока ефикасност
3.Нашата цена е конкурентна
4.Производство на сите видови на спецификации
5.Секој пакет според клиенти
6.Испорака на време
7.Прифати мала количина на налози
8.Испорака до именуваните порт
Ние ги доставуваме дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбо-бран,топло-гмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти.
Применливи за сечење плочки,керамика,стакло,мермер,гранит,бетон и други камен материјали
Пакување :
Ние пакет на стока многу внимателно!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Подробности

is_customized:
Yes
Брой КОМПЮТРИ:
1 бр.
Тип Остриета:
Диамантени Ножове
Размер:
180x7x22.23-15.88mm
Материал На Острието:
диамант
Покритие:
Друго
Направи си Сам пособия:
Херпес зостер
Номер На Модела:
турбопильный диск

Те също купуват с този продукт