.

.

125x10x22. 23-15. 88 мм зелен цвят студено пресоване сегмент диамантен трион за тухли, гранит,мрамор и бетон. режещи инструменти

125x10x22. 23-15. 88 мм зелен цвят студено пресоване сегмент диамантен трион за тухли, гранит,мрамор и бетон. режещи инструменти

Оценки на купувача:

BGN 47.79
Брой продукти
В магазина


125x10x22.23-15.88 мм ладно притиснете сегментирано дијамант виде ножот за тули,гранит,мермер и конкретни СУВА НАМАЛИ
тревите за конкретни
кружни пили ножеви за гранит
хардвер алатки
резен алат
Дијамант видов ножеви
5 инчен дијаметар
создаден големина : 7/8" 22.23 mm
адаптер : 7/8"-5/8"
Ладно притиснете
Остар
1.Долг живот и стабилни перформанси
2.Добро сечење резултат и висока ефикасност
3.Нашата цена е конкурентна
4.Производство на сите видови на спецификации
5.Секој пакет според клиенти
6.Испорака на време
7.Прифати мала количина на налози
Ние ги доставуваме дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбо-бран,топло-гмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти.
Применливи за сечење плочки,керамика,стакло,мермер,гранит,бетон и други камен материјали
за 2000mm нож,дијамант сегмент за гранит, мермер, песочник,варовник,и др.24x10/11x15mm US$ 173.48 /многу
128 парчиња / многу
2000 X15 X50mm сребро заварување виде ножот за сечење големи гранит блокови US$ 1680.00 /парче
5'x22.23mm дијамант сечење алатки за мермер US$ 430.00 /многу
10 парчиња / многу
5'x22.23mm купот на воланот за мермер US$ 450.00 /многу
10 парчиња / многу
4.5'x10x22.23mm дијамант мелење тркала за мермер US$ 415.00 /многу
50 парчиња / многу
4.5'x22.23mm дијамант купот на воланот за мермер US$ 550.00 /многу
20 парчиња / многу
4.5'x22.23mm мелење алатки US$ 490.00 /многу
20 парчиња / многу
5'x20x22.23mm дијамант сечење алатки за мермер US$ 450.00 /многу
10 парчиња / многу
сува намали за ѕидот, тули, мека камења
outter дијаметар : 125mm, 5"
сегмент висина : 10мм(+/-0.2 mm)
сегмент дебелина : 2.2 mm(+/-0.2 mm)
создаден големина : 20mm, 15.88 mm , исто така, може да се со adaptors
Пакување :
Ние пакет на стока многу внимателно!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Подробности

Размер:
125x10x22.23-15.88mm
Покритие:
Бял
Направи си Сам пособия:
Херпес зостер
Брой КОМПЮТРИ:
10 бр.
търговска марка:
HKUQ
is_customized:
Yes
Материал На Острието:
диамант
Тип Остриета:
Диамантени Ножове
Номер На Модела:
турбопильный диск

Те също купуват с този продукт