.

.

Трехпроводная батерия. 3. 7 V 3000mah (полимерна литиево-йонна батерия) литиево-йонна батерия за таблети 7 инча MP3 MP4 [357095]

Трехпроводная батерия. 3. 7 V 3000mah (полимерна литиево-йонна батерия) литиево-йонна батерия за таблети 7 инча MP3 MP4 [357095]

Оценки на купувача:

BGN 12.00 -25 %
BGN 15.98
Брой продукти
В магазина


Главни карактеристики :
1. Сите видови на големина : тип и капацитет за да изберете од, висок применливост
2. Обезбедување на квалитет : со користење На производот батерии со висок капацитет, ниска внатрешна отпорност
3. Претставата е стабилна, промет услуга животот е долга : континуирано полнење и празнење по 500 време, капацитетот на батеријата на помалку од 80% од отценети капацитет.
4. Без мемориска ефект, може да се користи за полнење и празнење во секое време
5. Висока безбедност : вграден-во заштита коло, е во краток спој, над задолжен, испуштање, шок, вибрации, акупунктура, висока температура, како на пример пожар, експлозија, итн.

Подробности

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
357095
Съвместим Марка:
Lenovo
Капацитет На Батерията:
xx
търговска марка:
Литровата енергийна батерия
Акумулаторна батерия:
ДА
Воспользуйся:
MP3 / MP4 плейър
Тип:
Стандартна Батерия

Те също купуват с този продукт