.

.

За таблета, SQ-PG1060B01-спк стартира строителни-A0 капацитивен сензорен екран 10,1 инча КОМПЮТЪР touchpad дигитайзер стъкло средната сензор Безплатна доставка

За таблета, SQ-PG1060B01-спк стартира строителни-A0 капацитивен сензорен екран 10,1 инча КОМПЮТЪР touchpad дигитайзер стъкло средната сензор Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 17.06
Брой продукти
В магазина


За SQ-PG1060 B01-FPC-A0 Таблет компјутер Осетлив на Допир Екран 10.1" инчен PC екран на Допир Панел Digitizer Стакло СРЕДИНАТА на Сензор Бесплатен Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји & APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Сликите прикажани се актуелните објектот,ве молиме љубезно ве молиме проверете ги вашите објекти внимателно пред цел.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот & исклучува викендите & празници. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката & се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и време разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел како слика на интернет ! Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас & 30 дена да се вратат од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета користи & НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ ! Превозот цена е мечка од двете продавачот & купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување & МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Подробности

Цвят:
Бял, Черен
Вид На Продукта:
Touchpad Таблет
Съвместим Марка:
Универсален
Размер На Екрана:
10~13 инча
Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
търговска марка:
Чи Хенде
Номер На Модела:
За SQ PG1060B01 спк стартира строителни A0
Място на произход на стоката:
Гуандун, Китай (Континентален)
Безплатна доставка :
Поща стълб кит с проследяване не.
срок на доставка:
В Рамките На 3 Дни
Размер:
10.1 инча
съвместимост за:
За SQ-PG1060B01 - спк стартира строителни - A0
Модел№:
За SQ-PG1060B01-спк стартира строителни-A0
Цвят:
Бял цвят

Те също купуват с този продукт