.

.

Нова емкостная тъчпад за 8 инчов таблет 080291-01A-V1 Glass Digitizer Sensor Безплатна доставка

Нова емкостная тъчпад за 8 инчов таблет 080291-01A-V1 Glass Digitizer Sensor Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 13.63
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте На Кина Ling-Сончево Девојки Продавница
1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не. на вашите уреди за нас . Ние не сме одговорни за погрешен наддавање . Ви благодариме за разбирањето !!! Ви благодариме
Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
2.) Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно.
3.) НЕ се Инсталира на допир & lcd екран во вашата машина пред тестирањето.
4.) Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.
Продавачот не е одговорен за вашата земја било даноци или царинска такса!ви благодариме
Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!( Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.)
1.) Ние само acept Зачувам,за други начини на плаќање,pls контактирајте со продавачот пред вашиот предлог.
2.) Цените не вклучуваат какви било царински давачки & даноци.Плаќањето се excpected во рок од 7 дена по аукција затворени.неплатени аукција ќе бидат пријавени на .
1.) Стоките ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по потврди за Плаќање.Бесплатен превозот е од Кина пост воздухопловната/HK Пост Пошта; Ние ќе се обезбеди следење не за сите превозот метод.Можете да ги пратите на нивната официјална wesite.

Подробности

Цвят:
Черен
Номер На Модела:
080291-01А
Вид На Продукта:
Touchpad Таблет
Размер На Екрана:
7~10 инча
Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
търговска марка:
Чи Хенде
Съвместим Марка:
Универсален
Място на произход на стоката:
Гуандун, Китай (Континентален)
БРОЙ:
На разположение (100% чисто нов)
Безплатна доставка :
Поща На Китай
срок на доставка:
В рамките на 24 часа, след като сумата пристигне в условно депозиране
Размер:
8-инчов екран
Модел№.:
080291-01A-V1
Съвместимост с:
080291-01A-V1
За Проследяване Не.:
ДА
Продажбите на едро:
Поддръжка

Те също купуват с този продукт