.

.

[T1384D-B4] 5-инчов MP4, MP5 универсален четырехпроводной резистивен сензорен екран, външен екран

[T1384D-B4] 5-инчов MP4, MP5 универсален четырехпроводной резистивен сензорен екран, външен екран

Оценки на купувача:

BGN 30.00 -27 %
BGN 40.99
Брой продукти
В магазина

Производ основните параметри Бренд Модел : Универзална T1384 D-Б4 Екран тип : надворешен екран Размер : 16 : 9 Големина на Екран : 5 инчи Екран контакти : - Екран структура : Отпорност на Екранот Состојба : Нова Производителот : Оригиналот е Применливо модели : - Гаранција начин : Една година гаранција Опис : T1384 D-Б4 целосна Taobao На најевтиниот Цена Повеќето достапни Компанија позадина операцијата , силна + производители на примарни извори на апсолутна предност ве уверам : во продавница да се купи е апсолутно повеќето достапни се откажат ! целосна Taobao најбезбедните Транспорт пакување Најбезбедно Супер притисок и намалување на превозот пакување , најголемата програма намалува шансите на штета во транзит ! целосна Taobao Повеќето добиток вилушка Транспорт ризик посветеност Повеќето увери ризик на превозот на штета нема ништо да се направи со вас ! Ние завиткани секое прашање се купи осигурените лица , целосна компензација за транспорт штета од страна на курирска компанија ! целосна Taobao максималното време Cid) и обезбедување на квалитет Повеќето осигурување Продажба во рок од една година, бесплатен замена се појавува проблеми со квалитетот ! За Целосна 5 поени фалат Про , по-продажбата на гаранција време повторно Дополнителни 1-година продолжетоци ! бесплатна испорака На повеќето интуитивен конкретната постапка на екранот за видео интимните Ние расклопување оригиналната снимка на вистинскиот број на најчесто користените модели на екранот за видео , купи екран испрати ! Неискусни пријатели може да поседува екран за тоа! Може исто така да треба следниве стоки ( заедно купување може да се спаси поштенски ! ) Посветени капацитивни екран перо / три боја опции / боја осетлив на пен 5.00 јуани 4.3 инчен / 5 инчен Mo Фан торба / сомот торба / ( 7 инчен 8 јуани ) multicolor факултативна 8.00 јуани [Вистински] 8 G Кингстон SD Картичка / Мемориската Картичка / Мемориската Картичка 32.00 јуани 7 инчен Таблет КОМПЈУТЕР Универзална Holster / MP4 / MP5 / GPS навигација / заштитен ракав 18.00 јуани 7 инчен Универзална Таблета Екран Заштитник / Стоката 5.

Подробности

Вид На Продукта:
Плосък LCD дисплей
търговска марка:
ланжуу
Вид На Продукта:
Друго

Те също купуват с този продукт