.

.

Цветна E708 Q2 Q1 вътре спк стартира строителни-LB07033.V0 LCD капацитивен сензорен екран възли

Цветна E708 Q2 Q1 вътре спк стартира строителни-LB07033.V0 LCD капацитивен сензорен екран възли

Оценки на купувача:

BGN 51.00 -25 %
BGN 67.65
Брой продукти
В магазина


Оригинален Производ Шарени E708 Q1 Q2 Течни кристали Осетлив на допир екран во рамките на надворешен екран собранието Една година гаранција
Главниот : 4.3 инчен 10.1 инчен LCD екран автомобил DVD навигација со DVD навигација со екран на мобилен таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТА на ПОДЛОГА врата дигитален инструмент дигитална фото рамка индустриска опрема терминали, итн ..
Chimei Innolux Samsung Chunghwa Слика Цевки (КПТ) Pegasus Hann Ѕвезда (Hann Star) БОЕ (БОЕ) PVI AUO (AUO) LG Hitachi Остар
Соработка Жешка Линија 0755-33060586 Г-Дин Ванг : 137601789891
Физичка слика Детали Референца
Шарени E708 Q1 Q2 3 G екран осетлив на допир
CLAA070 WP03 LCD
HE070 IA-04 F LCD
LB07033.V0 LCD
Со цел да се заштитат од губење ве Молиме цврстата По првата инспекција знак Ако курир да не инспекциски надзор и претставки тој решително ја отфрли! Или знак не му даде листа подоцна, им даде на него лице во лице инспекција по листата има оштетени отфрли повторно премина во потпишувањето! Мора да се запамети : имаме осигуреното секој пакет, доколку знакот на курир и тогаш тоа беше исчезна како оштетени, тоа беше одговорен за свој ! ( Не-човечки фактори на квалитет на проблеми ние сме одговорни за една година гаранција! )
Инспекциски Мерки на претпазливост : Прво, станувај против светлина за да ја проверите екран тело нема пукнатини, аглите не се скршени? Второ, проверете потрошувачка линии не се скршени, напукнување феномен и не се изгубат кабли корени? (Кабел, исто така, е многу кревка, кога распакување, инспекција, и инсталацијата мора да се постапува со внимание!) Тоа нема да се промени како да го направите? Pro, ние може да О замена им помогне на екранот Треба Испрати во текот на екран пријател, ве молиме контактирајте со сервисот ~
Испорака Default Шен Тонг, тактичност ве Молиме наведете кога фотографиран Изразат курир може да се обезбеди испорака до укажуваат на друг начин, сопственикот слободни да изберат курир. Имаат Барања издадени SF или ЕМС, ве молиме контактирајте со евнухот го измените превозот цена
Еден објекти превозот : SF (провинција градот 12 јуани 13 јуани, 22 јуани надвор) Нормално породување 2-3 дена, Тактичност Shentong како (градот надвор од провинција 12 јуани 8 јуани, 15 јуани во некои оддалечени области ~ 20 јуани) ЕМС (20-30 јуани) Нормално породување од 3-5 дена .

Подробности

Вид На Продукта:
Плосък LCD дисплей
търговска марка:
ланжуу
Класификация На Цветя:
CLAA070WP03 40pin LCD екран линия LB07033. V0 HE070IA-04F LCD дисплей LC

Те също купуват с този продукт