.

.

New 2018 arrival 2pcs LED Light Skull Shape Valve Cap Wheel Tire Lamp For Bike Car Motorbike Hot Sale F20

New 2018 arrival 2pcs LED Light Skull Shape Valve Cap Wheel Tire Lamp For Bike Car Motorbike Hot Sale F20

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -1 %
BGN 2.03
Брой продукти
В магазина


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Тип : LED Апликација : Декорација светлина Конектор Тип : Вентил капа Emitter. Лесно да се инсталира и да го замени. Череп форма,Одговара за Американската млазницата, англиски млазницата. LED вентил ззп/ воланот светилка Погоден за автомобили, мотоцикли , велосипеди. Зголемување ноќно време и лошите временски услови на видливост за безбедност се поврзани прекинувачот за вклучување/ исклучување Тоа ќе биде трепка кога ќе се вози во текот на ноќта. Напојување : 3 x AG10 копчето ќелија (Вклучени) Совети : ве Молиме да ги тргнеме изолација на хартија пред да ја користите. Светлото ќе се исклучи кога ќе се изгубат тоа, и кога ќе се стегне тоа рачно .
Спецификација : Материјал : Plasitc Големина : 6cm x 2cm/2.34" x 0.78"(приближно) LED боја : Црвена/Сино/Шарени/Зелена Боја : Црвена/Блу/Бела/Зелена Количина : 2 парчиња Имајте на ум : Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 2 парчиња Тркала Светилка x 1(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Подробности

Инсталация Настаняване:
Капачки За Вентили Гуми
Номер На Модела:
2С10403
търговска марка:
колелото нагоре
източник на захранване:
Друго

Те също купуват с този продукт