.

.

С диаметър 50 мм и зелен цвят Нов 1 двойка заключване челюстите на рамената яки щипки за Олимпийските барове-кроссфит упражнения 2 бр./лот

С диаметър 50 мм и зелен цвят Нов 1 двойка заключване челюстите на рамената яки щипки за Олимпийските барове-кроссфит упражнения 2 бр./лот

Оценки на купувача:

BGN 17.60
Брой продукти
В магазина


Со дијаметар од 50 mm зелена боја barbell бар кодот, barbell картичка главата, barbell заклучување, Barbell Брз Заклучување Погоден за дијаметар од 50 mm barbell. Главен материјал Полистирен Најлон + Еластомер TPR Може да се заклучи barbell диск брзо, не е лесно да се лизга. Едноставен и лесен за инсталација и отстранување. Лесен и пренослив, лесно да се носат. Еден многу=2 парчиња
Постојат слични barbell брава со иста големина и различни бои, како сина боја, црна, сива,жолта.ако ви треба други бои,ве молиме кликнете подолу :
Објасни : За време на испорака,ние во собата на 7 дена за да се избегне unexpect фактор,всушност, ние може да се направи порано;Стандардниот сет време на испорака ќе биде 1-2 дена. Испорака ќе бидат од Кина Пост Регистрирани Воздух Mai l , Ali Express Стандард Превозот , руски Воздухот , Ruston Економски Воздух Mail , e Packet и други изразат компанија што точка во ред. Штом ќе добиете на стоки,ве молиме потврдете во ПОБРЗО,и да даде повратна информација 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа.

Подробности

Тип:
Дръжки На Валяци
Номер На Модела:
Заключване на рамената
търговска марка:
Rong Подвижен
Направи си Сам пособия:
Металообработване

Те също купуват с този продукт