.

.

Антимикробните мед Cu+ тракшън химикалки химикалка входната врата PA-826-25*475мм за стъклени/дървени / на рамки на врати

Антимикробните мед Cu+ тракшън химикалки химикалка входната врата PA-826-25*475мм за стъклени/дървени / на рамки на врати

Оценки на купувача:

BGN 464.64
Брой продукти
В магазина

Влезна Врата се Справи со Антимикробна Бакар Cu+ Повлече Рачки PA-826-25*475mm За Дрвени/Рамка/Стакло Doo рс
Спецификации
1.12 Години врата се справи индустрија искуство
2.Материјал : Антимикробна Бакар Cu+
3.Крај : Антимикробна Бакар Cu+
4.Должина : 475mm
5.Дијаметар : 25mm
6.Центар до центар : 230mm
7.Проекција : 82mm
8.Фитинг завртка : M6
9.Фитинг дупка : дрвени,рамка врати : кол.8mm;стаклени врати : кол.12mm
10. Фабриката штекер,гаранција за Квалитет
Ве молиме имајте во предвид :
Цената е за 1 пар (2) се справува со Назад кон Назад само.
Грб со грб, значи една рачка поправки на надворешната страна на вратата и е во прилог да се справи со друг монтира на внатрешноста на вратата користење на поврзување гром drilled низ вратата.
Ако имате двојни врати, ќе треба 2 пара.
Монтажа Инструкции
1.Сите 304 нерѓосувачки челик делови на производот се врши на цевки со 1.2 mm дебелина на ѕид.
2.Сите рачки може да се инсталира на стаклени врати,дрвени врати и рамка врати.
3.Сите рачки фитинзи(завртки,counter вратило приклучоци.итн.) се направени од не ' рѓосувачки челик и бакар.
4.12 mm~14mm се справи со инсталација дупки се предложи на стаклени врати.
5.Чистење на рачки барем еднаш неделно.
Назад Кон Назад Одредување (Acquiescent)
1. Марк одредување на положбата на вратата. Се обезбеди соодветен простор е предвидено за царинење од стави на запалената на врата jamb.
2. Вежба дупки за преку завртки.(За стаклени врати, дозволите за neoprene ракави)
3. Планината надвор рачка страна bolting низ вратата (на нозете на нога завршува се опционални). Вклучуваат месинг монтажа буш за внатре рачка. (користете само neoprene ракави и подлошки за стаклени врати)
4. Поправи внатре рачка над месинг монтажа буш и се зацврсти со копачка завртки.
Една Рачка Задните Fix
1. Марк одредување на положбата на вратата. Се обезбеди соодветен простор е предвидено за царинење од стави на запалената на врата jamb.
2. Вежба дупки за преку завртки.
3. Планината се справи со bolting низ вратата.
Една Рачка Лице Fix
1. Марк одредување на положбата на вратата.

Подробности

Тип:
Дръжки На Вратите
Подходяща Дебелина На Вратата:
35-50мм
Surface Покритие:
Полиран
търговска марка:
DSM
Номер На Модела:
ПА-826-25*475-Ку+
Материал:
Мед
Материал:
Антимикробните Мед
Surface Покритие:
Антимикробните Мед Cu+
Дължина:
475mm
Диаметър на:
25мм
От центъра до центъра:
230мм
Монтаж на врати:
Стъклени/Дървени/Метални / Дървени Врати
Направи си Сам пособия:
Коментари

Те също купуват с този продукт