.

.

Колани Женски Cummerbunds Кожена Класически Стил Колан За Дънки Участък Сребърни Катарами За Рокли Луксозна Марка Храповик Автоматично

Колани Женски Cummerbunds Кожена Класически Стил Колан За Дънки Участък Сребърни Катарами За Рокли Луксозна Марка Храповик Автоматично

Оценки на купувача:

BGN 14.00 -32 %
BGN 20.64
Брой продукти
В магазина

ЖЕНИТЕ ПОЈАС Од САН VITALE Производ Опис Материјал : СТП Појас ширина : 7.5 cm Појас должина : 82 см (Вклучувајќи Тока) ПРОИЗВОДОТ се ПОКАЖЕ ДЕТАЛИ ПОКАЖЕ БОИ УСЛУГИ Топла продажба на производи од врвот продавачи Сите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часа Посветен на сервисот за ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА Уживате во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита

Подробности

Тип Елемент:
Каммербундс
Пол:
Жени
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
SVB147
търговска марка:
САН ВИТАЛЕ
Материал:
PU

Те също купуват с този продукт