.

.

Дизайнер Тънка Вратовръзка Високо Качество На Тъкани Вратовръзки Врата Мода Зебра Лилаво, Черно Шарени Гравата Безплатна Доставка

Дизайнер Тънка Вратовръзка Високо Качество На Тъкани Вратовръзки Врата Мода Зебра Лилаво, Черно Шарени Гравата Безплатна Доставка

Оценки на купувача:

BGN 12.78
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте!!
Можете да се меша со различни стил врски во нашата продавница. Ве молиме, известете го објектот Нема. или да го додадете во кошничката откако ќе го изберете!
За трговија на големо и било какви прашања ве молиме контактирајте го нашиот трговци од трговија со датотеки, или пратете e-mail.Thx!
Детали и слики како што следува : Должина : 148 cm (58 инчи) Голема опашка ширина : 5.5 cm (2.17 инчи) Материјал : Lurex Микрофибер Состојба : Сосема нов, рачно изработени Име : Панел Вратоврска
Напомена :
1) Поради светлина од светлината и камера причина, можеби има мала боја разлика, се надевам, ќе може да се разбере.
2) Бесплатен превозот е од Кина Пост регистрирани воздух mail. Во нормална состојба, бидејќи тоа е економската превозот, тоа се очекува да пристигне од 25-55 дена. Ако ви треба побрзо испорака, ве молиме изберете Превозот од "EMS,DHL, или други Изразат Испорака" кога местото цел . Thx!
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
Превозот
а) Нормално, ние ќе брод во рок од 2 работни дена откако доби расчисти исплата.
б) Бесплатен превозот е од Кина Пост регистрирани воздухопловната, следење Бр. ќе бидат обезбедени.
в) Во нормална состојба, бидејќи тоа е економската превозот, тоа се очекува да пристигне од 25-55 дена. Понекогаш, исто така може да го одложи неколку дена кога се судрите со лошите временски услови или шпедиција зафатен сезона, што е навистина надвор од нашата контрола. Се надевам дека може да го добиете вашето разбирање. Ако ви треба побрзо испорака, ве молиме изберете Превозот од "EMS,DHL, или други Изразат Испорака" кога местото цел . Ви благодариме!
г) ве Молиме бидете сигурни дека сте завршиле вашата адреса, пост код,контактирајте со лицето,бројот на вашиот телефон и други детални информации, кои можеби ќе треба за примање стока.
д) Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "Подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Подробности

Тип Елемент:
Връзки
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Тип Вратовръзка:
Вратовръзка На Шията
Пол:
Мъже
Вид На Модела:
Шарени
Размер:
One Size
Материал:
Микрофибър, Вълна
Номер На Модела:
Както е показано на фигура
Материал:
Люрекс Микрофибър
Голяма Ширина На Края:
5,5 см (2,17 инча)
Дължина:
148 cm (58 Inches)
Състояние:
Чисто нова, ръчно изработени
срок на доставка:
Готов за изпращане
Занаят:
Панел Тканая
Рум-OEM:
Разположение
Смесват Се Стилове На Едро:
Разположение
is_customized:
Yes
Пол:
Мъже

Те също купуват с този продукт