.

.

40*150 см новородено снимка подпори одеала детски участък тайна плета на новороденото стрелба подложка nubble одеяло 20 цвята на детето

40*150 см новородено снимка подпори одеала детски участък тайна плета на новороденото стрелба подложка nubble одеяло 20 цвята на детето

Оценки на купувача:

BGN 11.00 -1 %
BGN 11.12
Брой продукти
В магазина


40*150cm новороденче фотографија реквизити ќебиња бебе водат обвива поврзана новороденче снимање соочи nubble ќебе 20 бои бебе слика Соодветна возраст : Новороденче, 0-12months Боја : Солидна Големина : 40cm*150cm Пакет Содржина : Пакет Содржина : 1 x Фотографија Заврши ЗАБЕЛЕШКА :
1. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики, ви благодариме за вашето разбирање.
2. Сосема нов и добар квалитет.
Почитувани купувачи : Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време за да се направи исплата. Ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување од АПЛИКАЦИИ. Уживаат во шопинг и ви благодарам. Ве молиме Додадете нашата продавница до вашите омилени и производи во вашата шопинг кошничка или омилени. Потоа ќе добиете повеќе монети од Апликации и купување на производи за СЛОБОДНИ! Превозот Услови : стандардна Услуга е Кина пост воздухопловната. Ние обично брод објект во рок од 3-5 дена по плаќање 24 часа потврда. Стандардна Услуга трае околу 18-30 работни дена. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Начин на плаќање : не прифаќаме сите методи за плаќање поддржани од ,како на пример кредитна картичка,western union,банкарски трансфер, зачувам и така натаму. Се враќа : ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Подробности

Тип Елемент:
Прием На Одеяла
Отдел Име:
Дете
Състав На Материала:
Еластичен трикотаж вискоза
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Унисекс
Възраст На Детето:
0-3 месеца
Материал:
Памук
Номер На Модела:
170206а
търговска марка:
ВРЕМЕ CBNHR
Размер:
40*150cm
Цвят:
20 цвята
Тип Елемент:
снимка на новороденото одеяла
използвайте за:
детски тайна снимка подпори
детско обвивка:
новороденото участък-обвивка
Модни модели:
одеало за фотография
детско снимка:
детски снимки подпори
новородени:
стрелба по новородени
Качество:
одеало снимка на новороденото
Воспользуйся:
новороденото снимка приключи

Те също купуват с този продукт