.

.

Готина мъжка кожена каишка метален обтегач армията на Съединените Щати американски стил войници пънк рок колани за багаж преувеличен колан хип хоп колан

Готина мъжка кожена каишка метален обтегач армията на Съединените Щати американски стил войници пънк рок колани за багаж преувеличен колан хип хоп колан

Оценки на купувача:

BGN 15.00 -44 %
BGN 26.83
Брой продукти
В магазина


Кул мажите кожен појас метал тока сад Војска
Американски стил војник панк рок ремени претерани појас хип хоп girdle
Појас Модел : Pin Токи
Појас стил : Новина мода
Појас Материјал : Висок квалитет на СТП кожа со Алуминиумски лим тока
Пакување : Opp вреќа пакување + Една дупка перфоратор
Вкупно Weigth : Околу 200 грам
Големина : 115 СМ ( 45 инчи ) и 130 CM ( 51 инчи )
Забелешка : Ако ви треба најдолго појас големина ( 130 CM ) ве Молиме да ни каже .
Само црна боја имаат 130 cm
Секој ред што вклучува Една Дупка Перфоратор
Ако појас е премногу долго . Можете да ја определите должината на појас со себе
Сите предмети може да се направи . . Пад на превозот наредби .
Uaually сите ние испрати пакет како "Подарок" . Испрати личност до личност .
Напишете ниска декларираната вредност од $ 3 ДОЛАРИ на пакетот .
За да се избегне на Царинските давачки и даноци .
.
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Наплата Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си. Повратни информации

Подробности

Дължина На Колана:
115 cm
Тип Елемент:
Колани
Ширина На Лентата:
3,8 см
Вид На Модела:
С щампи
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Иновация
Пол:
Унисекс
търговска марка:
Сексемара
Дължина На Ключалката:
8 см
Материал На Каишката:
Метал, Коровья Кожа, Изкуствена Кожа
Ширина На Ключалката:
6 см
Номер На Модела:
модерен мъжки колан
Размер:
115 см (45 см ) и 130 см (45 см )
Име:
нов колан за мъже

Те също купуват с този продукт