.

.

безплатна доставка, отлично за Плетене на една кука новородени малки сини птици Baby шапка шапка шапка снимка Снимка подпори подарък

безплатна доставка, отлично за Плетене на една кука новородени малки сини птици Baby шапка шапка шапка снимка Снимка подпори подарък

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -49 %
BGN 13.60
Брой продукти
В магазина


Многу добар квалитет. 100% рачно изработени, 100% памук предиво
НОВОРОДЕНЧЕ : 34-36 CM,погоден за 0-3М бебе
S : 44cm-46cm, погоден за 4-12 M бебе
М : 46cm-48cm, погоден за 12-36 M бебе
L : 48cm-51cm, погоден за 36 M-up бебе
За различни мерење menthod, бројот може да има некои мали разлики.
ПРЕВОЗОТ МЕТОД
1. Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост" "China post" "ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" "FEDEX" "ТНТ" "СФ",Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
2.Ние ќе го задржи правото да се избере изразат начин за бесплатен превозот предмети. Ако имате вашите посебни
барања за превозот,ве молиме контактирајте со нас кога го поставите цел.
3. Ние ќе брод да ја стандардната адреса на ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.
4.Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
5. Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Парцела е бавен превозот .Тоа ќе потрае околу 20-50 дена до вашата врата.
НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ
1. Ве молиме да направи плаќање во времето кога ќе го поставите цел , така што ние можеме да брод на стоките претходно да сте.
2. Купувачи се одговорни за данок ако вашата земја има,и на увозни давачки(општо express)
компанијата ќе го направи тоа,нема дополнителни такси, но не можеме да се gurantee на сите наредби бидејќи на земјата разлика).
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
1. Ние со задоволство ќе рефундирање на вашите пари или размена на предмети ако очигледно приговори се појави. Предмети мора да биде
се врати во неговата/нивната оригинална состојба во рок од 7 дена од денот на приемот.
2. Ние ќе го замени предмети кои се дефект предмети за 30 дена од денот ќе ги добиете. Предмети
кои имаат физичка злоупотреба не се покриени со гаранција.
3. Плаќањето ќе биде наплата по предмети назад до нашата продавница.
4. Купувачот ја прифаќа одговорноста да се плати за враќање товар.
5. Превозот и ракувањето со обвиненија се неповратни во секој случај.

Подробности

Размер:
S, M, L
Отдел Име:
Дете
Вид На Модела:
Карикатура
Пол:
Унисекс
търговска марка:
ПРАСЕ ПУМБА
Възраст На Детето:
От 19 до 24 месеца
Материал:
Памук
Тип На Каишка За Ръка:
регулируема
Номер На Модела:
001

Те също купуват с този продукт