.

.

Нов Стил Красива Принцеса Превръзка На Главата Hairband Baby Girls Цветя Превръзки Детски Аксесоари За Коса Baby Christmas Gift Free Ship

Нов Стил Красива Принцеса Превръзка На Главата Hairband Baby Girls Цветя Превръзки Детски Аксесоари За Коса Baby Christmas Gift Free Ship

Оценки на купувача:

BGN 16.00 -26 %
BGN 21.60
Брой продукти
В магазина


Одговараат за 0.5-3 години бебе.
Имаме 10 бои во акции, pls остави порака за боја треба, или ние ќе брод ќе се меша бои. Ви благодариме~
10pcs/многу бебе Еластична Headbands Мека Водат Headband со 4" Chiffon Свила Цвеќиња Бебе Божиќ Подарок трговија на Големо TF005 US$ 7.99 /многу
10 парчиња / многу
Нов Стил Убава Пердув Headband Hairband Бебе Девојки цвеќиња Headbands деца Коса Додатоци Бебе Божиќ Подарок TF001 10 PCS US$ 31.99 /многу
10 парчиња / многу
Царинење ! 10pieces/многу Бебе Девојка Чипка Headband Headwear Девојки Качулка Коса Додатоци Бебе Коса Бенд Бесплатен Превозот TF002 US$ 7.98 /многу
10 парчиња / многу
Новороденче Деца Девојки Headband Шапка Beanie Цвет Коса Бенд Чипка Еластична Нова Коса Додатоци TF003 Бесплатен Превозот САД$ 3.50 /парче
5 Бои Подарок Панда во Облик на Прекрасна Момче Девојка Капи Зимски Бебе Шапка Плетени Капи Деца се Задржи Топло Шапка TM012 Бесплатен Превозот 10pcs US$ 21.99 /многу
10 парчиња / многу
НОВИ Панда во Облик на Прекрасна Момче Девојка Капи Зимски Бебе шапка Плетени Капи Деца се Задржи Топло Капа 8 Бои Божиќ Подарок TM003 10 PCS US$ 23.99 /многу
10 парчиња / многу
Бебе Капа со Мечка Бебе Главата Капа со Слатки Мали Точки Babys Памук Капа Пролет & Есен Деца Подарок Бесплатен Превозот TM002 10pcs/ многу US$ 15.69 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен Превозот на Животните Куче во Облик на Плетени Бебе Капа Момче Девојка Зимска Шапка за Детето да се Задржи Топло 5 Бои Капи децата Подарок TM004 US$ 4.99 /парче
Плаќање :
Ние прифаќаме western union, qiwi паричник, кредитна картичка и преку Alipay безбедна уплатата ЗАЧУВАМ на .
Испорака :
1. Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 3-5 дена по обезбеди на парите е безбеден и сигурен.
2. Испорака метод : Кина Пост (Бесплатен Превозот), e Packet, EMS,DHL,TNT се прифатени.
Време на испорака :
По 15-20 дена (Јапонија, Сингапур, Јужна Кореја, Малезија)
15-35 работни дена (Запад Евра, Исток Евра, Океанија, Среден Исток, Северна Америка)
35-45 работни дена (Јужна Америка, Африка, Јужна Африка)
45-60 работни дена (Русија)
Политика на враќање и Обнова :
По примањето на предметите, таму е наједноставниот начин за решавање на проблеми во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна точка.

Подробности

Отдел Име:
Дете
Възрастова Група:
3М, 12М, 24М, 9 М, 6 М, 3T
Номер На Модела:
TPF0004
Вид На Модела:
Цвете
Тип:
Превръзка на главата
Пол:
Малките Момичета
търговска марка:
Лизиантус
Материал:
Памучни Смеси
Състав На Материала:
Памук

Те също купуват с този продукт