.

.

Безплатна доставка MOQ 1 брой 12 цвята разход на Божур цвете лента за глава, детски аксесоари за коса, бижута шапки TF004

Безплатна доставка MOQ 1 брой 12 цвята разход на Божур цвете лента за глава, детски аксесоари за коса, бижута шапки TF004

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -51 %
BGN 4.11
Брой продукти
В магазина

Големина : Headband 3.8 X14cm Цвет : 12mm
Памук-поместена Бебето Romper Бубамара и Крави Момче/ Девојка Jumpsuit Есен Зима Младата Цртан филм Животинско Тело Одговараат на Бесплатен Превозот Подарок US$ 17.70 /парче
2013 Пролет & Есен Нови Пристигнување Жешки Девојки Прекрасен Цвет Windbreaker Јакна Извоз на Високо Квалитетни Деца, Бебе Облека Outerwear US$ 18.18 /парче
Бесплатен Превозот 2013 Година На Пролет, Есен Зима Деца' Момче Девојка Деца Outwear Waistcoat Деца Тигар Крзно Вест Бебе Облека 3pcs/многу US$ 33.99 /многу
3 парчиња / многу
3 PCS/ многу Бебе Панда Romper Младата Симпатична Животно Карактер Бебе Romper Облека Со Капа Бебе Панда Jumpsuit Подарок Бесплатен Превозот САД$ 33.99 /многу
3 парчиња / многу
10 компјутери/ многу Бебе Headbands Hairband Headwear Голема Chiffon Цвеќиња Еластична Бела Chiffon Headband Бесплатен Превозот TF009 трговија на Големо US$ 11.99 /многу
10 парчиња / многу
10pcs/многу бебе Еластична Headbands Мека Водат Headband со 4" Chiffon Свила Цвеќиња Бебе Божиќ Подарок трговија на Големо TF005 US$ 8.99 /многу
10 парчиња / многу
MOQ 1 Pc Нов Стил Кристал Headband Hairband Бебе Девојки Цвеќиња Headbands Деца Коса Додатоци Бебе Божиќ Подарок TF007 US$ 2.80 /парче
Царинење ! 10pieces/многу Бебе Девојка Чипка Headband Headwear Девојки Качулка Коса Додатоци Бебе Коса Бенд Бесплатен Превозот TF002 US$ 8.98 /многу
10 парчиња / многу
Плаќање :
Ние прифаќаме western union, qiwi паричник, кредитна картичка и преку Alipay безбедна уплатата ЗАЧУВАМ на .
Испорака :
1. Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 3-5 дена по обезбеди на парите е безбеден и сигурен.
2. Испорака метод : Кина Пост (Бесплатен Превозот), e Packet, EMS,DHL,TNT се прифатени.
Време на испорака :
По 15-20 дена (Јапонија, Сингапур, Јужна Кореја, Малезија)
15-35 работни дена (Запад Евра, Исток Евра, Океанија, Среден Исток, Северна Америка)
35-45 работни дена (Јужна Америка, Африка, Јужна Африка)
45-60 работни дена (Русија)
Политика на враќање и Обнова :
По примањето на предметите, таму е наједноставниот начин за решавање на проблеми во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна точка.

Подробности

Отдел Име:
Дете
Възрастова Група:
3М, 12М, 24М, 9 М, 6 М, 3T
Вид На Модела:
Цвете
Номер На Модела:
TPF0003
Тип:
Превръзка на главата
Пол:
Малките Момичета
търговска марка:
Лизиантус
Състав На Материала:
Памук
Материал:
Микрофибър
Стил:
Активен

Те също купуват с този продукт