.

.

1 / 2w 0.5 W регулатор 3.3-33V 14VALUES*20PCS=280PCS стабилитрон разнообразни гама от набор от нов електронен сам kit

1 / 2w 0.5 W регулатор 3.3-33V 14VALUES*20PCS=280PCS стабилитрон разнообразни гама от набор от нов електронен сам kit

Оценки на купувача:

BGN 4.80
Брой продукти
В магазина


Опис На Производот
1/2w 0.5 W регулаторот 3.3-33 V 14 VALUES*20 PCS=280 PCS Zener Диоди Избрани Асортиман Постави Нови
СЕКОЈ 20 PCS
0.5 W3.3 V 0.5 W 4.7 0.5 V W 5.1 V 0.5 W 6.2 V 0.5 W6.8 V 0.5 W 7.5 V 0.5 W8.2 V 0.5 W9.1 V 0.5 W 10 V 0.5 W12 V 0.5 W15 V 0.5 W18 V 0.5 W 24 V 0.5 W30 V Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
1.FEEBACK :
•Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.
•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ е-МАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.
2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО :
Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата. Кога ќе го купите повеќе предмети дека во близина на истиот ден, вашиот превозот цена ќе биде во комбинација со попуст. Ние брод во светот.
INT'L ВОЗДУХ ПРЕВОЗОТ ПОШТЕНСКИ УСЛУГИ :
3.Воздух Такси Превозот + Пакување&Материјали + Ракување такси = $4 [ погоден за во светот, shippment нормално трае до 7-15 buesiness денови,празници&викендите не се inculded ]
НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА :
Како можам да добијам фактура со комбинирани превозот за повеќе објекти?
Можете да го користите да се Купи Тоа Сега. Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни e-mail и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура.
- Дали ви наплаќаат дополнителни даночни?
Без дополнителни давачки или такси се наплаќаат за меѓународни купувачи.
- Дали ви се нудат се изразат испорака?
НЕ, ние само им понуди Airpost Услуга [ исто како USPS ] Превозот метод.
- Должност и брокерски трошоци?
Ние не сме одговорни за било обврска, данок или брокерски наплаќа од вашата земја.
- Мојот пакет се уште не пристигнале ?
Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди очекува испорака временска рамка. Ако вашиот објект се уште не пристигнале во рамките на ова време, тогаш ни е-мејл.

Подробности

is_customized:
Yes
Тип:
Регулатор На Напрежение
Състояние:
НОВО

Те също купуват с този продукт