.

.

10ШТ SLA5064 ZIP12

10ШТ SLA5064 ZIP12

Оценки на купувача:

BGN 18.00 -9 %
BGN 19.70
Брой продукти
В магазина


може директно цел плаќање
1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, компанијата ќе ви обезбеди квалитетни услуги.
2 : фотографиран, ве молиме да обрнете што е можно поскоро, па не го одложи вашиот време на испорака.
3 : кога ќе ја прими стоката, доколку се најде, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде прв пат.
4 : електронски компоненти производи технологија содржина висока, кога електрични грешка сте, ве молиме внимателно да се провери коло и компонента неуспех, ние продаваме нашите производи, ако проблеми со квалитетот, безусловна врати, товарни плаќа половина.
5 : Кина превозот default коса пост express, потребата за побрзо може да изберете и други курир .

Подробности

Състояние:
НОВО
търговска марка:
Казеновейи
подаване на напрежение:
Международен стандарт
Мощност На Разсейване:
Международен стандарт
Работна Температура:
Международен стандарт
is_customized:
Yes
Пакет:
Цип
Тип:
печатна платка
Приложение:
НАПРАВИ СИ САМ
Електронни Компоненти И Консумативи:
esp8266
Електронни Части И Консумативи 1:
DC-DC
Електронни Части И Консумативи 2:
усилвател
Електронни Части И Консумативи 3:
esp32
Електронни Компоненти И Принадлежности 4:
dht22

Те също купуват с този продукт