.

.

безплатна доставка ic TC962EPA TC962 DIP8 нов оригинал

безплатна доставка ic TC962EPA TC962 DIP8 нов оригинал

Оценки на купувача:

BGN 18.66
Брой продукти
В магазина


Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори. Ве молиме изберете пожелно еден u0026 остави порака кога ќе се провери од pecify кои modle што би сакале!!!!
Како чесен продавачот ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи u0026 услуги. Ние разбираме понекогаш може да имате проблем со купувањето но, што и да е, ве молам, верувај дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни. Фер u0026 Цел повратни информации е многу ВАЖНА за нашата репутација и ќе ни биде многу благодарен ако може да ни се јавите пред да замине Негативни / Неутрален повратни информации. Ајде да работат заедно olve на проблемот се во најраната погодност.
Гаранција
1 - Една година гаранција .
2. - Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба).
3. - Ние снабдување бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. За прв 1 месец ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.
4. - Еден ние се вратени предмети, ние ќе испратиме замени оние назад колку што е можно поскоро.
5. - Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.
Плаќање
1. - Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.
2. - Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво ние ќе ви olve тоа.
3. - Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.
Испорака
1. - Ние можеме да брод на сите производи во светот.
2. - DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонгконг Пост се сите достапни.

Подробности

Работна Температура:
Стандарт
is_customized:
Yes
търговска марка:
Кизел
Мощност На Разсейване:
Стандарт
Номер На Модела:
Стандарт
подаване на напрежение:
Стандарт
Състояние:
НОВО
Приложение:
Стандарт
Тип:
Стандарт
Тип IC:
Други ПР

Те също купуват с този продукт