.

.

CHUANGO MC-55 Wireless Metal Rolling Door/window Magnetic Contact Сензор Детектор Home Alarm System 315mhz

CHUANGO MC-55 Wireless Metal Rolling Door/window Magnetic Contact Сензор Детектор Home Alarm System 315mhz

Оценки на купувача:

BGN 27.00 -16 %
BGN 31.98
Брой продукти
В магазина


MC-55 Безжична Ротирачка Врата на Врата/прозорец Контакт Shutter Метал Сензор Детектор 315mhz за Chuango Домашен алармен Систем G5 G3
Забелешка : Оваа ставка го само може да се вклопат за Chuango Аларм Систем, тоа не't компатибилен со други бренд производи.
Овој објект е со Фреквенција : 315mhz, може да работат само за Chuango Аларм Систем во 315mhz Фреквенција .
Карактеристики :
Моќ : 1 * 12 V 23 A батеријата
На животниот век на батеријата : 8-12 месеци
Напон : 100 V
Номинална моќност : 10 W
Контакт отпор :
Вклучете форма : Нормално Отворен (НЕ) или normal (Нормално Затворен (NC)
Акција на далечина : 45-60mm
Фреквенција : 315 Mh
За продавници, гаража затворен shutter врати превенција.
Ви благодариме за изборот на нашата Врата, Контактирајте со Сензор . Производството процес е од квалитетот откривање, за да бидете сигурни во работата и издржливи функција.

Подробности

Номер На Модела:
МС-55
търговска марка:
чуанго
Използването на:
Вратата Сензор
Честота:
315 mhz
Цвят:
Бял

Те също купуват с този продукт