.

.

Нов 1 комплект Болт главината на колелото на автомобила Родословни и гайка за Subaru OEM: 28365FE001 & 28171AJ000

Нов 1 комплект Болт главината на колелото на автомобила Родословни и гайка за Subaru OEM: 28365FE001 & 28171AJ000

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -20 %
BGN 7.49
Брой продукти
В магазина


AT0020478
Спецификација :
Тркала Центар Гром Студ & Орев Сет
ОЕМ Дел Број : 28365 FE001 & 28171 AJ000
Директно одговара за следните модели :
2013-2017 за Субару BRZ
2013-2017 за Субару Crosstrek
2009-2017 за Субару Шумарот
2005-2018 за Субару Impreza
2007-2018 за Субару Impreza WRX
2007-2018 за Субару Impreza WRX Спи
2008-2018 за Субару Наследство
2008-2018 за Субару Пустош
2006-2014 за Субару Трибека
Пакетот вклучува : 1x Тркала Центар Гром Студ & Орев Сет
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Подробности

Тегло На Продукта:
0.09kg
специални характеристики:
за Subaru комплект болтове и гайки на главината на колелото
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Вид На Материала:
Метални
Името На Модела:
за Болтове на главината на колелото Subaru Родословни гайка
Година:
Как шоу
Височина На Продукта:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch
търговска марка:
Майитр
Широчина На Елемента:
0inch
Тип Елемент:
Гайки И Болтове

Те също купуват с този продукт