.

.

1бр високо качество на желязо електрически автомобил мотоциклет мотоциклет класически Рог звънец универсално закрепване на DC 12V 1.5 A Безплатна доставка

1бр високо качество на желязо електрически автомобил мотоциклет мотоциклет класически Рог звънец универсално закрепване на DC 12V 1.5 A Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -14 %
BGN 5.81
Брой продукти
В магазина


100% Сосема нов и висок квалитет
Монтирани на електрично возило или на мотоцикл
Класичен железо материјал, голем звук, анти- ' рѓа
Одговара на секој 12 Volt Возило
Заштита од корозија, нечистотија и влага
Материјал : Железо
Боја : Црна
Влезен напон : 12 V
Дијаметар : Околу 6.5 см (2.6 инчи)
Тежина : Околу 84g
1 x Electric Возило Рог
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Време на испорака : Драги пријатели, може да се задоволи некои збунети кога ќе изберете превозот метод, ве молиме имајте го на ум подолу :
За сите пријатели на :
1). Кина пост Обичен Мал Пакет Плус е свој превозот начин, тоа не е следење на информации.
2). Цел
3). Кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме да се потврди приемот и ни даде 5 ѕвезда повратни информации.
4). Ако не ја добиете вашата парцела блиску до promis време, ве молиме да ни побара да се продолжи времето за испорака. Надвор од 60 дена, ние може да promis рефундирање на вашите пари. се надеваме доверба едни со други.
За руски пријатели :
1). Ве молиме понуда примачот е полна вистинско име кога ќе го поставите цел.бидејќи не можете да ја добиете вашата парцела поради царината. ако е така, ние не сме одговорни за вас.
2). Ние брод на вашиот парцела преку нашите превозот метод, тоа е побрзо отколку Кина пост Обичен Мал Пакет Плус.
превозот процес 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Подробности

Тип Елемент:
Многоцветни и Клаксонные рога
търговска марка:
Кочеток
Името На Модела:
520671933219
Широчина На Елемента:
6.5inch
Модел Година:
2016
Вид На Материала:
Желязо
Височина На Продукта:
2m
Автомобили:
Ауди
Модел автомобил:
Универсален
специални характеристики:
рог
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Дължина На Продукта:
6.5cm
Диаметъра На Продукта:
6.5inch
Тегло На Продукта:
100g
Тип Елемент:
Многоцветни и Клаксонные рога
Цвят:
Черен
Входно Напрежение:
12V
Тегло:
About 84g
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт