.

.

OEM Black Front Dash Central Air Outlet Vent Fit For VW Jetta, Golf GTI Rabbit MK5 MKV 1K0 819 728 F J H / 1K0819728F/J/H

OEM Black Front Dash Central Air Outlet Vent Fit For VW Jetta, Golf GTI Rabbit MK5 MKV 1K0 819 728 F J H / 1K0819728F/J/H

Оценки на купувача:

BGN 71.00 -19 %
BGN 87.70
Брой продукти
В магазина

Добредојдовте во мојата продавница, ќе се користат искрена служба, професионална гледна точка, за да ви овозможи со задоволителна услуга! Точка Име & Дел # ОЕМ Црна Пред Цртичка Централна Воздух Излезот на Пропустливи Одговара За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф GTI Зајакот MK5 MKV 1 K0 819 728 F J H / 1 K0819728 F/J/H 1 KD 819 728 Одговара Модел на "ФОЛКСВАГЕН" -JETTA 2006-2011 MK5 САМО "ФОЛКСВАГЕН" -ГОЛФ 2004-2009 MK5 САМО "ФОЛКСВАГЕН" -ЗАЈАКОТ 2006-2009 Забелешка : Ако сте несигурни дали тоа може да се однесува на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас прв пат, ние ќе ви ги даде на проверка. Треба трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас. Замена на Дел Број N/A Пакетот Вклучува : Воздух Пропустливи ×1 Сосема нов објект,Неискористени. Царински даноци : Нашата продажба цената не вклучува царински даноци и такси. купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.
Реконструкција или повторно да Ја прати Политика Ако добиете предмети имаат проблеми со квалитетот или оштетен,ве молиме да се обезбеди фотографии и контактирајте со нас,ние ќе ја или рефундирање на вашата исплата. Но, ние не ќе ја прифати ќе се врати на купувачот оперативни грешки предизвикани од оштетените објекти. Нашата Компанија и Услуга Нашата компанија е од 1998 година,професионални трговија на големо бизнис на VAG целосна палета на делови,па ако имате специјални барања, ве молиме контактирајте со нас. ние многу продажба на ОЕМ делови и високо-квалитетни резервни делови,во исто време, ние обезбедување на нивната посветеност на квалитетот. Ние, исто така, обезбедува професионални решенија и по-продажбата на услугата, па ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во секое време,ние ќе бидеме среќни да ви послужи, ви благодарам.

Подробности

Тип Елемент:
Монтаж на климатик
Вид На Материала:
Инженерни Пластмаси
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
търговска марка:
стенжорн
Широчина На Елемента:
25cm
Името На Модела:
1KD 819 728,1KD819728 , 1K0819728
специални характеристики:
Драги вятър
Височина На Продукта:
4cm
Дължина На Продукта:
25cm
Година:
2004-2011
Тегло На Продукта:
0.6kg
Тип Елемент:
Монтаж на климатик
Името На Цвета:
Черен

Те също купуват с този продукт