.

.

Марка mjjc 2018 с отлично качество на пистолет за измиване на пяна Foamaster II залагането, той пяна само с градински маркуч, без да е необходимо захранване или газ

Марка mjjc 2018 с отлично качество на пистолет за измиване на пяна Foamaster II залагането, той пяна само с градински маркуч, без да е необходимо захранване или газ

Оценки на купувача:

BGN 36.64
Брой продукти
В магазина

Спецификација на производот 1 Име Автомобил Мие Пена Sprayer Пиштол ZKA002 2 Вода Притисок 40 - 90 Psi 3 Излез 0.5 - 1 литри во минута 4 Првенство Капацитет 900 ml 5 Ликвидност 1/10, 1/20, 1/30, 1/40, 1/100, 1/300.
Апликации За чистење, одмастување или дезинфекција кога пена е желба да се зголеми површината
времето на контакт Супермаркет и пакување куќа месо сечење на просториите и опремата за ракување со Храна и подготовка области Институционалната, индустриски, или јавни тоалети, туш кабини, и соблекувални Животинско кафези Млечни опрема Камиони, автомобили и друга опрема
Карактеристики Исклучителни хемиска отпорност на кисели или сода средства за чистење Точно да се меша и спрејови за пенење хемикалии Пена генерирање на стапче создава густ, се припивам пена Фан спреј deflector вклучени за дезинфектанти кои, итн. Издржливи полимер мешање на главата со нерѓосувачки челични навртки Брз-наместете го бирате избира мешање сооднос или мешање исклучување поставување на Анти-св изграден во справи со Оттргне рачка за моќен спреј исплакнете Лесно да се пополни широко устата, хемиски отпорни полиетилен четвртиот или половина литри шише
Фото на Детали :
Фотографии на Користење :
Слика на Прскање со Вода
Слика на Прскање Пена :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Колку долго ќе биде потребно да ја добиете од мене?
A : Нормално пратката ќе потрае 15-20 дена да се добие за вас, но понекогаш тоа ќе трае 2 месеци (Бразил може да се земе 3 месеци) за нешто надвор од нашата достигне за време на транспортот. Ако не ви стигне пратката во рок од 2 месеци, кои се чини дека пратката е изгубена или нешто друго, може да се отвори спорот и ние ќе рефундирање на вас.Се надеваме на вашето разбирање и ви благодарам.
П : Може ли да изберете и други превозот начини?
A : Да, можете да изберете превозот начини кога ќе го поставите цел. Ви благодариме.
П : Може ли да се добие некои попуст?
A : Жал ми е за ова. Сите цени на страницата се многу поволни цени ние би можел да понуди. Но, можете да добиете некои картони на нашата продавница страница.

Подробности

Материал На Корпуса:
Инженеринг Пластмаса
С Водопроводными Тръби:
No
търговска марка:
MJJC
Материал Интерфейс:
Инженеринг Пластмаса
Материал Дюзи:
Инженеринг Пластмаса
Вид Дръжка:
Вид На Пръста
Вид На Спрей Вода:
Фен

Те също купуват с този продукт