.

.

Mjjc Brand Foam Ланс adapter connector fitting for karcher K series from K1 - K7 all K series models 2017 with Highquality

Mjjc Brand Foam Ланс adapter connector fitting for karcher K series from K1 - K7 all K series models 2017 with Highquality

Оценки на купувача:

BGN 9.00 -1 %
BGN 9.12
Брой продукти
В магазина

Безбоен се залага за Пластичен Адаптер со Месинг Конец , Црна Боја се залага за Пластичен Адаптер со Пластични Тема. Како што може да се види од слика кога ќе се направи изборот.
Дувачкиот нишка и Пластични нишка се исти димензии и ист квалитет, тие се само се направени во различни материјали, така што можете да одберете или пластика или од месинг еден. Пена Ленс конектор адаптер за karcher к серија притисок за миење компатибилен снег пена копје
На Karcher К Серија адаптер се направени во пластични, не месинг. на месинг верзија значи пластичен адаптер со месинг тема внатре, пластични верзија значи пластичен адаптер е со пластични нишка во внатрешноста.
па разликата е нишката дел материјал, не адаптер за себе.
СОСЕМА НОВ К серија адаптер е со врска бар изградени во, па вие не треба да купат дополнителни врска бар.
и двете завртки на конекција бар.
и ние нудиме две слободни завртки да ви помогне да се стегне адаптер со пена ленс тело во одредена насока која вие сакате.
Фотографии на Детали :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Колку долго ќе биде потребно да ја добиете од мене?
A : Нормално пратката ќе потрае 15-20 дена да се добие за вас, но понекогаш тоа ќе трае 2 месеци (Бразил може да се земе 3 месеци) за нешто надвор од нашата достигне за време на транспортот. Ако не ви стигне пратката во рок од 2 месеци, кои се чини дека пратката е изгубена или нешто друго, може да се отвори спорот и ние ќе рефундирање на вас.Се надеваме на вашето разбирање и ви благодарам.
П : Може ли да изберете и други превозот начини?
A : Да, можете да изберете превозот начини кога ќе го поставите цел. Ви благодариме.
П : Може ли да се добие некои попуст?
A : Жал ми е за ова. Сите цени на страницата се многу поволни цени ние би можел да понуди. Но, можете да добиете некои картони на нашата продавница страница. Ви благодариме.
П : Зошто не трае премногу долго за да се добие наплата?
A : Не грижете се, нормално тоа ќе трае од 5 до 20 работни дена за да се добие враќање назад. Ако не, ќе треба да се оди побара од Корисниците на Услуги за помош.

Подробности

Материал На Корпуса:
Инженеринг Пластмаса
С Водопроводными Тръби:
No
търговска марка:
MJJC
Материал Интерфейс:
Инженеринг Пластмаса
Материал Дюзи:
Инженеринг Пластмаса
Вид Дръжка:
Заснемане На Пръста
Вид На Спрей Вода:
Фен

Те също купуват с този продукт